Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kurum Adı:Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:İnönü Mah. 28/1 Sok. No:1 Bağcılar
Web Sitesi:www.sehrident.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.03212328.855971

Kurum Hakkında

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

2014 yılının başlamasıyla birlikte Özel Şehr-i Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz geliştirilmiş son teknolojik cihazlar ile hizmetinize açılmıştır. Merkezimizde Diş Hekimliği'nin tüm branşları arasında koordineli bir tedavi planı izlenmektedir.

Özel Şehr-i Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz; çağdaş tıbbın tüm olanaklarını kullanarak, müracaat eden hastaların ağız ve diş hastalıklarının tanı ve tedavilerinin sağlanmasında koruyucu hekimlik adına öncü ve lider bölge merkezi konumuna gelmeyi, hizmet sunumu konusunda gelecekte olabilecek değişimleri öngörerek alt yapı ve personel eğitimini sağlamayı, rekabet gücünü arttırabilmesi için ileriye dönük çizdiği yönü bir diğer ifade ile uzun dönemde varmak istediği ideallerini gerçekleştirmeyi ve uluslar arası standartlara ulaşabilmeyi amaçlamaktadır.

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dünyagöz Hastanesi Bağcılar
250 metre uzaklıkta
İnönü Mh. Hoca Ahmed Yesevi Cd. No:13
Hospitalist Hastanesi
270 metre uzaklıkta
Yavuzselim Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. 26/A Sokak No:5
Birinci Yeni İklim Hastanesi
540 metre uzaklıkta
Sancaktepe Mah 12. Sk. No:5 Bağcılar
İlke Bağcılar Tıp Merkezi
710 metre uzaklıkta
Sancaktepe Mah. Birlik Cad. No: 34 Bağcılar
Yunus Emre Tıp Merkezi
1000 metre uzaklıkta
Hoca Ahmet Yeseci Cd. Dengel Sk. No:1
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Merkez Mah. Dr. Sadık Ahmet Caddesi