Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kurum Adı:Özel Şehri Dent ADSM
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bağcılar
Adres:İnönü Mahallesi 28/1 Sokak No:1 Bağcılar
Telefon:0 (212) 646-6646
41.03212328.855971

Kurum Hakkında

2014 yılının başlamasıyla birlikte Özel Şehr-i Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz geliştirilmiş son teknolojik cihazlar ile hizmetinize açılmıştır. Merkezimizde Diş Hekimliği'nin tüm branşları arasında koordineli bir tedavi planı izlenmektedir.

Özel Şehr-i Dent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz; çağdaş tıbbın tüm olanaklarını kullanarak, müracaat eden hastaların ağız ve diş hastalıklarının tanı ve tedavilerinin sağlanmasında koruyucu hekimlik adına öncü ve lider bölge merkezi konumuna gelmeyi, hizmet sunumu konusunda gelecekte olabilecek değişimleri öngörerek alt yapı ve personel eğitimini sağlamayı, rekabet gücünü arttırabilmesi için ileriye dönük çizdiği yönü bir diğer ifade ile uzun dönemde varmak istediği ideallerini gerçekleştirmeyi ve uluslar arası standartlara ulaşabilmeyi amaçlamaktadır.

Hizmetlerimiz
  • Konservatif Diş Tedavisi
  • Endodonti Diş Tedavisi
  • İmplant
  • Ortodonti
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Genel Anestezi ve Sedasyon
  • Diş Beyazlatma
  • Panoromik Röntgen

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Şehri Dent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dünyagöz Hastanesi Bağcılar

250 metre uzaklıkta

İnönü Mh. Hoca Ahmed Yesevi Cd. No:13

Hospitalist Hastanesi

270 metre uzaklıkta

Yavuzselim Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. 26/A

Yeni İklim Hastanesi

550 metre uzaklıkta

Sancaktepe Mah. 892. Sk. No:5 Bağcılar

Yunus Emre Tıp Merkezi

1000 metre uzaklıkta

Hoca Ahmet Yeseci Cd. Dengel Sk. No:1

Bağcılar Safa Hastanesi

1 km. uzaklıkta

Yıldıztepe Mahallesi Bağcılar Caddesi No:108

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Merkez Mah. Mimar Sinan Cad. 6. Sok