Özel Sistem Tıp Merkezi

Özel Sistem Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Sistem Tıp Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Cemalpaşa Mah. 63007 Sok. No:25/H
Telefon:0 (322) 459-7070
36.9984435.33098

Kurum Hakkında

1994 yılında ilk temelleri atılan ve 1995 yılından bu yana Adana'da yerleşik merkezinde tıbbi görüntüleme ve laboratuvar alanlarında tıbbi tanıya yönelik sağlık hizmetleri sunmakta olan Sistem Tıp, hekimler tarafından kurulmuş kurumsal ve profesyonel bir işletmedir. Sağlık işletmeleri yönetimi konusunda bilgi ve deneyim sahibi bireylerin yönetiminde, tamamen bilimsel yöntemlerle, evrensel etik kurallara uygun şekilde ve uluslararası standartlarda sağlık hizmeti üreten ve bu hizmeti ihtiyaç sahiplerine "müşteri mutluluğu" hedefini gözeterek sunan Sistem Tıp, sağlık alanındaki teknolojik gelişmeleri, bilimsel ilerlemeleri ve çağdaş yaklaşımları güncel olarak izleyen, bu yolla edindiği bilgileri uzman danışmanlık kadrosu ve bünyesindeki "Bilimsel ve Etik Kurul"un öneri ve yönlendirmelerinden yararlanarak hizmetlerine yansıtan bir kurumdur.

Kurulduğu ilk gün yöredeki en yüksek teknolojik yatırıma sahip olan Sistem Tıp, bugün de teknolojik yenilenme hızı Türkiye'deki en yüksek sağlık kuruluşları arasındadır. Ayrıca tanı hizmetleri yelpazesi en geniş tıbbi tanı merkezleri arasında da yer almaktadır.

Özel Sistem Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sistem Tıp Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hasan Can Akman · 23 Mayıs 2013

20.05.2013 tarihinde PET filiminde çalışan personeller hastalara karşı duyarsız ve azarlayıcı durumlarda bulunuyorlar. Lütfen bu çalışanlara gereken cezayı verin !!!

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Sistem Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Sistem Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sistem Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi

280 metre uzaklıkta

Valiyolu Cd. 62028 Sk. No:2/A

Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi

330 metre uzaklıkta

Reşatbey Mah. Cumhuriyet Cad. No:31

Galleria KBB Dal Merkezi

650 metre uzaklıkta

Cemalpaşa Mh. Fuzuli Cd. Galleria İşmerkezi 14/C

Güzelyalı Doğuş Kadın Hastalıkları ve Sağlığı Dal Merkezi

710 metre uzaklıkta

Cemalpaşa Mh. Gazipaşa Blv. Gen Plaza N:45 K:5

Dünyagöz Hastanesi Adana

720 metre uzaklıkta

Çınarlı Mah. Atatürk Cad. No:37/A

Adana Hastanesi

730 metre uzaklıkta

Atatürk Cad. Büyükşehir Belediye Çarşısı No:23