RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Akşemsettin Cad. Sürücü Sok. No:15
Telefon:0 (332) 247-0809
37.88897832.4647

Kurum Hakkında

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi 2002 yılında kuruldu. Sorumlu Uzman Hekim yönetiminde toplam 46 çalışanı ile haftada 3 gün üç seans (Pazartesi - Çarşamba - Cuma), haftada 3 gün iki seans (Salı - Perşembe - Cumartesi) Hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimiz Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi yanı, Beyşehir çevre yolu üzerindedir. Hastalarımıza şehiriçi ulaşım hizmeti özel servis araçlarımızla sağlanmaktadır. Karapınar, Akören, Sarayönü, Cihanbeyli, Çumra bölgelerine de hasta servisimiz mevcuttur. Yürüme zorluğu yaşayan, sedye ile oturarak taşınması gereken hastalarımız için de ayrıca hizmetimiz mevcuttur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Başkent Üniversitesi Konya Araştırma ve Uygulama Merkezi

850 metre uzaklıkta

Hoca Cihan Mah. Saray Cad. No:1

FMC Konya Diyaliz Merkezi

870 metre uzaklıkta

Esenler Mah. Yeni Sille Cad. No:83 Selçuklu

Akademi Meram Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Süleymanşah Mah. Beyşehir Cad. No:181

Dünyagöz Hastanesi Konya

2.1 km. uzaklıkta

Bedir Mahallesi Tebliğ Sokak No:1

Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Zembilli Cd. Tebliğ Sk. Naimbey St. No:17/A

Konya Huzur Diyaliz Merkezi

2.3 km. uzaklıkta

Feritpaşa Mah. İfa Sokak No:3/A