Konya Selçuklu devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Selçuklu ilçesinde 27 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Konya İli Selçuklu İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Başkent Üniversitesi Konya Araştırma ve Uygulama Merkezi

Konya Uygulama ve Araştırma Merkezi ise 6 Haziran 2003 tarihinden itibaren, Ankara Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine bağlı olarak hizmetini sürdürmektedir.

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

2010 yılında açılan Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 934 yatak kapasitesine sahiptir.

Devlet Hastanesi
Konya Numune Hastanesi

Konya Numune Hastanesi Yazır Merkez, Merkez, Karatay Semt, Özalkent, Nakipoğlu Semt Poliklinikleri Toplum Ruh Sağlığı Merkezimizde hizmet vermektedir.

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak Beyhekim Ünitesi adı altında kurulan birim 2009 yılında Konya Beyhekim Devlet Hastanesi olmuştur.

Özel Hastane
Özel Konya Farabi Hastanesi

Özel Konya Farabi Hastanesi, 103 hasta yatağıyla, 29 polikliniği, biri kardio vasküler cerrahi olmak üzere 4 adet üstün teknolojilerle donatılmış ameliyathanesi, yeni doğan yoğun bakım servisiyle hasta ve yakınlarına kendilerini iyi hissedecekleri bir ortam hazırlamıştır.

Özel Konya Selçuklu Hastanesi

1989 yılında hizmet hayatına başlayan Konya'nın en kıdemli özel hastanelerinden olan Özel Selçuklu Hastanesi kaliteli sağlık hizmeti sunma amacıyla hizmete başlamıştır ve tam kapasiteli bir sağlık merkezi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Özel Medova Hastanesi

Konya'nın Selçuklu ilçesinde bulunan hastanemiz, 3 hasta yatak katı, 2 poliklinik katı, 7 ameliyathanesi, yetişkin ve çocuk acil servisleri ile birlikte hizmet sunmaktadır.

Özel Büyükşehir Hastanesi

Özel Büyükşehir Belediye Hastanesi, deneyimli uzman hekim kadrosu ve sağlık ekibiyle; doğru tanı, uygun tedavi, yeterli bilgi akışı, hasta ve yakınlarının memnuniyetini eksiksiz gerçekleştirmek ve hizmette yüksek standartlara erişme arzusuyla sağlıklı bir yaşamı insanlara sunmayı ilke edinmiştir.

Özel Medicana Konya Hastanesi

Medicana Sağlık Grubu'nun 10'uncu halkası Medicana Konya ile insanımızın yanında, Anadolu'nun kalbindeyiz.

Tıp Merkezi
Özel Bosna Tıp Merkezi

2007 yılında kurulan Bosna Tıp Merkezi 4 uzmanlık branşı; dahiliye, kadın doğum, çocuk hastalıkları, genel cerrahi ve acil polikliniği ile hizmet vermektedir.

Mevlana Üniversitesi Barış Caddesi Tıp Merkezi

Mevlana Üniversitesine bağlı Barış Caddesi Tıp Merkezi, Buhara Mahallesi Barış Caddesinde birçok farklı branşta tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Özel Eylül Tıp Merkezi

Özel Eylül Tıp Merkezi olarak iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, genel tababet, göz hastalıkları branşlarında hizmet vermekteyiz.

Özel Binkonut Tıp Merkezi

1998 yılında Şifa Polikliniği ismi altında hizmete başlayan kuruluşumuz 2007 yılının ilk çeyreğinde ismini Özel Binkonut Tıp Merkezi olarak değiştirip kalitesinden ödün vermeyerek hizmetine devam etme kararı almıştır.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Konya Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hasta odaklı modern ağız ve diş sağlığı hizmetlerini 50 standart ünitle hizmet vermektedir.

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ana binası Real Avm Yanı ve Konya Büyükşehir Stadyumu karşısında 60 ünit kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Fizikon Tıp Merkezi

A tipi Tıp Merkezi kategorili Fizikon Tıp Merkezinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (FTR) uzmanları, fizyoterapistler, fizik tedavi teknikerleri ve konuşma terapisti ile fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti verilmektedir.

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Kliniği

100 yataklı olarak dizayn edilen Konya Beyhekim Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, 2011 Aralık ayından itibaren hasta kabulüne başlamıştır.

Özel Dr. Arazi Tıp Merkezi

Konyada 9 yıl boyunca Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında Özlem Fizik Tedavi Merkezi adıyla hizmet vermiş olup şu an Dr Arazi Tıp Merkezi adıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Konya Göz Merkezi

Alanında uzman doktorları ve toplamda 50 personelle hizmetini sürdüren Özel Konyagöz kısa sürede bölgesinde referans gösterilen bir sağlık kuruluşu olmayı başarmıştır.

Özel Dünyagöz Hastanesi Konya

Gözün tüm branşlarında eksiksiz teşhis ve tedavi hizmeti sunan Dünyagöz Konya, modern atmosferiyle dikkat çekiyor.

Özel Konya Göz Hastanesi

Uzman doktoru ve personelle hizmetini sürdüren Özel Konyagöz kısa sürede bölgesinde referans gösterilen bir sağlık kuruluşu olmayı başarmıştır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Konya Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Hastanemiz 2017 yılında yeni hizmet binamıza geçtikten sonra Dr. Ali Kemal Belviranlı adını almış ve 400 yatak olarak hizmet vermektedir.

Psikiyatri Merkezi
Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniği

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Beyhekim Psikiyatri Kliniği 2010 yılından beri hizmet vermektedir.

Diyaliz Merkezi
Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi

2007 yılında Sağlık Bakanlığından ruhsatını alan Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Bağ Kur. SSK, Emekli sandığı ve diğer kurumlarla anlaşmalarını tamamlamıştır.

Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi

23+1 cihaz ruhsatlı Özel Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezinde pazar günleri hariç haftada 6 gün üçer seans hemodiyaliz hizmeti verilmektedir.

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi

RTS Beyhekim 2002 yılında kurulmuştur. Hemodiyaliz ve periton diyalizi türlerinde diyaliz hizmeti vermektedir.

Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi

Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi 50 yatak kapasitesi ile Yeni Sille Caddesinde hizmet sunmaktadır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Selçuklu Hastaneleri

Alanında uzman doktorları ve toplamda 50 personelle hizmetini sürdüren Özel Konyagöz kısa sürede böl...

Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi 50 yatak kapasitesi ile Yeni Sille Caddesinde hizmet sunmaktadır....

Özel Büyükşehir Belediye Hastanesi, deneyimli uzman hekim kadrosu ve sağlık ekibiyle; doğru tanı, uy...

Yorum ve Şikayetler
Ferit Alcan · 13 Temmuz 2020

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Kliniği
Eşim tedavi görmek için yattı ama hiç fayda görmedi çünkü doktorlar ilgilenmiyorlar. Adamına göre ilgi gösteriyorlar....

Mehmet Morbel · 23 Şubat 2018

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Kliniği
Fizik tedavi merkezine sıra çok geç geliyor neden...

Ese Hançerli · 20 Aralık 2017

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Merhaba arkadaşlar. Muzaffer Parlak isimli kayıt bürosunda çalışan arkadaşımızın hastanenize yaklaşık 6 seferdir gelişim...

Musa Efe Çuhadar · 17 Aralık 2017

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Türk vatandaşı olarak Suriyeliler kadar değer bulamadık. Bu ülkede sağlık güvencesi olmayanların bile muayene olabildiği...