Adana Seyhan devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Seyhan ilçesinde 34 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Adana İli Seyhan İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi

Balcalı Hastanesi, Adana şehir merkezine 15 kilometre uzaklıkta Seyhan baraj gölü kıyısındaki Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi ana kampüsünde hizmet vermektedir.

Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi

19 Ekim 2002 tarihinde Özel Seyhan Hastanesi’nin hisselerinin devir alınmasıyla Özel Seyhan Hastanesini Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve Araştırma Hastanesi bünyesine katmıştır.

Devlet Hastanesi
Seyhan Devlet Hastanesi

Dr. Aşkım Tüfekçi Çukurova Devlet Hastanesi, Askeri Hastane ve Marsa Kadın Doğum ve Meydan Çocuk Hastanesini de bünyesine katarak Seyhan Devlet Hastanesi adıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Hastane
Özel Adana Hastanesi

Özel Adana Hastanesi 145 yatak kapasitesi, ameliyathaneleri, yoğun bakım üniteleri, laboratuvarı, tıbbi görüntüleme birimi, acil servisin ve 45 poliklinik muayene odası ile bölgenin en büyük özel hastanesidir.

Özel Acıbadem Adana Hastanesi

Çukurova gibi yoğun bir yerleşim bölgesinin merkezinde bulunan Acıbadem Adana Hastanesi, deneyimli hekimleri, yetkin sağlık personeli ve ileri teknolojisi ile 7 gün 24 saat Çukurova Bölgesi'ne güvenilir sağlık hizmeti sunuyor.

Özel Ortadoğu Hastanesi

Modern ve ileri teknoloji kullanarak profesyonel hizmet yönetimi ve uzman kadrosu ile 1988 yılından bu yana hastalara en kaliteli hizmeti sunan Adana ve Güneyin ilk özel hastanesiyiz.

Özel Güney Adana Hastanesi

Hastanemiz 6400 m2 kapalı alanı 40 poliklinik, muayene odası, uzman hekimlerin desteğinde acil polikliniğimiz Güney Adana ve bölgemize hizmet vermektedir.

Özel Medline Adana Hastanesi

Özel Medline Adana Hastanesi olarak bölgemizde uluslararası standarda sahip olarak en kaliteli hizmeti vermeye devam edecektir.

Özel EPC Hastanesi

Özel EPC Hastanesi, özellikle Estetik Plastik Cerrahi alanında ağırlıklı olmak üzere; birçok farklı branşta genel bir hastane olarak hizmet vermektedir.

Özel Adana Metro Hastanesi

Özel Metro Hastanesi modern, güvenilir, ilgili, güleryüzlü ve kaliteli sağlık hizmetini ileri teknolojik donanımlara sahip imkanlar çerçevesinde sunmaktadır.

Tıp Merkezi
Özel Adana Şifa Tıp Merkezi

Özel Adana Şifa Tıp Merkezinde 25 yıllık tecrübe ile 7 gün 24 saat sağlık hizmeti verilmektedir.

Özel Seyhan Tıp Merkezi

Meydan Mah. Bakımyurdu Cad. No:205 adresinde Tıp Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Özel Türkmenbaşı Tıp Merkezi

Adana'nın yeni yerleşim bölgelerinden Türkmenbaşı Bulvarı'nda ilk tıp merkezi olarak 9 poliklinik ve 15 yataklı 24 saat açık acil servis ile hizmet veriyor.

Özel Adana Yaşam Tıp Merkezi

Alanlarında uzman hekim kadromuz ve 24 saat acil hizmeti ile Mavi Bulvar Otoban çıkışı civarında hizmetinizdeyiz.

Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi

2003 yılından beri Özel Adana Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi Adana'nın güneyinde, Meydan Mahallesi Bakımyurdu Caddesi'nde (Emniyet Mürlüğü Yanı) 4 katlı modern binamızda hizmet vermektedir.

Özel Ömür Tıp Merkezi

Merkezimiz Acil, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Hastalıkları ve Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri ile hizmet vermektedir.

Özel Adana Hayat Tıp Merkezi

Özel Hayat Tıp Merkezi olarak modern ve ileri teknoloji kullanarak profesyonel hizmet yönetimi ve uzman kadrosu hizmetinizdeyiz.

Askeri Hastane
Adana Asker Hastanesi

Adana Asker Hastanesi, Adana ili Seyhan İlçesinde, Baraj Yolu Hastaneler Mevkiinde bulunmakta olup, merkez ilçelerin tamamından toplu taşım araçları ile ulaşım sağlanmaktadır.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezi

Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur hastalarının muayeneleri, rapor ve reçetelendirmelerin yanı sıra çeşitli göz ameliyatları da Özel Sevgi Göz Teşhis ve Tedavi Merkezinde yapılmaktadır.

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi

Akdeniz Lazer Göz Merkezi 1997'de Amerikan Sağlık Örgüt (FDA) nın onay verdiği makina ve yöntemle Excimer lazer uygulanmaya başlandı.

Özel Dünyagöz Hastanesi Adana

Özel Dünyagöz Hastanesi Adana şubesi, gözün tüm branşlarında, profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan güçlü hekim kadrosuyla ve dünya ile entegre teknolojik altyapısıyla hizmet veriliyor.

Özel Çukurova Göz Hastanesi

Özel Çukurova Göz Hastanesi 14 yataklı olup şehrin merkezinde ve hastaneler bölgesinde ulaşımı kolay bir yerde kurulmuştur. Hastanemizde Göz Sağlığı ile ilgili her türlü muayene, tedavi, ameliyat tetkik ve tedavi yapılmaktadır.

Özel Adana Maya Göz Merkezi

2006 yılında hizmet vermeye Özel Adana Maya Göz Merkezi, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri, en son teknoloji ile sizlere sunmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Adana Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Adana Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Çukurova Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile birleştirilerek 400 yataklı bir hastane konumuna gelmiştir.

Özel Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi

1500m2'lik kapalı alan üzerinde hizmet vermekte olan merkezimiz klasik hastane ortamının ötesinde kendinizi özel ve keyifli hissedebileceğiniz bir iç mekana sahiptir.

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi

Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi, tüm cerrahi alanlarda hizmet vermekle birlikte kurucularının branşlarından dolayı kadın hastalıkları ve doğum bölümünde öne çıkmıştır.

Özel Güzelyalı Doğuş Kadın Hastalıkları ve Sağlığı Dal Merkezi

Cemalpaşa Mh. Gazipaşa Blv. Gen Plaza N:45 K:5 adresinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi olarak faaliyet göstermektedir.

Kemik Hastalıkları Hastanesi
Özel Ortopedıa Hastanesi

Ortopedinin üst branşlarının her birinde akademik unvanlı hekimleriyle ve ortopediye yakın, beyin-omurilik-sinir cerrahisi, fiziksel tıp ve rehabilitasyon, enfeksiyon hastalıkları, dahiliye ve genel cerrahi branşlarında hizmet vermektedir.

Kulak Burun Boğaz Merkezi
Özel Galleria KBB Dal Merkezi

Adana Galleria alışveriş merkezinde toplam 2200 m2'lik kapalı alana sahip ve tamamı 3 kat olarak inşa edilmiş Galleria KBB Cerrahi Dal Merkezi 2007 yılı ocak ayından beri hizmet vermektedir.

Kalp Hastalıkları Hastanesi
Özel Adana Kardiyoloji Merkezi

2007 yılında faaliyete giren Özel Adana Kardiyoloji Merkezi Adana'nın ilk ve tek özel kalp merkezi olarak halkımıza hizmet vermektedir.

Diyaliz Merkezi
Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi

Adana'nın Seyhan ilçesinde bulunan Adana Koç Diyaliz Merkezi kendi yerinde hizmet vermektedir. Bütün kurumlarla anlaşmamız vardır.

Özel FMC Adana Seyhan Diyaliz Merkezi

Özel FMC Adana Seyhan Diyaliz Merkezi 30 yatak kapasitesine sahip olup haftanın 6 günü hizmet vermektedir.

Onkoloji Merkezi
Özel Onko Adana Onkoloji Merkezi

Onko Adana 1998 yılında hizmete girmiş ve onkolojik tanı, radyoterapi ve kemoterapi alanında hizmet vermektedir.

Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Özel Sistem Tıp Merkezi

1995 yılında Adana'da kurulan Özel Sistem Tıp Merkezi tanı hizmetleri yelpazesi en geniş tıbbi tanı merkezleri arasında da yer almaktadır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Seyhan Hastaneleri

Dr. Aşkım Tüfekçi Çukurova Devlet Hastanesi, Askeri Hastane ve Marsa Kadın Doğum ve Meydan Çocuk Has...

Özel Çukurova Göz Hastanesi 14 yataklı olup şehrin merkezinde ve hastaneler bölgesinde ulaşımı kolay...

Cemalpaşa Mh. Gazipaşa Blv. Gen Plaza N:45 K:5
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

Yorum ve Şikayetler
Kemal Yoğur · 21 Temmuz 2020

Özel Dünyagöz Hastanesi Adana
Slm Arkadaşlar:daha dün muayene gittiğim dünya göz hastahanesinde ssklı olduğum için 150 lira muayene ücreti verdim. Ban...

Musa Tuğba İmir · 18 Mart 2019

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi
Göğüs hastalıkları bölümü berbet insanları isimle çağırıyorlar sesleri bile gelmiyor isim bilgisayarını açmıyorlar bu na...

Salih Bulutlu · 20 Kasım 2018

Özel EPC Hastanesi
08.10.2018 tarihinde 10 günlük rapor aldım fakat hastane çalışanları raporu SSK ya bildirmediği için bir türlü rapor par...

Erdal Yilmazer · 19 Ocak 2018

Özel Hacettepeliler Cerrahi Tıp Merkezi
Allah kahretsin senin gibi hastaneyi diş yaptırdım adam yapamadı implatları hala çekiyorum sakin gitmyin oraya rezil olu...