MÜTFV Özel Academic Ataşehir Tıp Merkezi

MÜTFV Özel Academic Ataşehir Tıp Merkezi
Kurum Adı:MÜTFV Özel Academic Ataşehir Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Barbaros Mah. Şen Sokak No:10
Telefon:0 (216) 554-9800
40.98754729.098231

Kurum Hakkında

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Vakfı, 1985 yılında doktorların eğitimine ve gelişmesine katkı sağlamak, bilim adamı ve sağlık elemanları yetiştirmek amacıyla kurulmuştur. Vakıf, sağlık alanında hizmet sunmak amacıyla 1997 yılında Academic Hospital’ı, 2002 yılında da Çiftehavuzlar’daki Tıp Merkezi’ni faaliyete geçirmiştir. Bu merkez, hastalara daha iyi şartlarda hizmet vermek amacıyla 2012 yılında Ataşehir'deki yeni binasına taşınmıştır. Her iki kuruluşta Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi kökenli profesörlerin bulunduğu seçkin uzman hekim kadrosu hizmet vermektedir.

EQAS(Bio-rad) ve; UK NEQAS kalite programlarına katılan Academic Hospital laboratuarı ile koordineli çalışan biyokimya laboratuvarı, son teknoloji ile donatılmış radyoloji ünitesi; Dijital Mammografi, Dijital Röntgen, Kemik Yoğunluğu Ölçümü, Ultrasonografi/Renkli Doppler-US ve girişimsel radyolojik işlemlerle hastaların hizmetine sunulmaktadır.

Ataşehir Tıp Merkezi’nde kişiye özel check-up programları, evde doktor muayenesi ve hemşirelik hizmeti sunumu (kan alma, serum takılması gibi) ile hastalara geniş sağlık hizmeti verilmesi hedeflenmektedir.

Poliklinik Hizmetlerimiz
 • Acil servis
 • Beslenme ve diyet
 • Çocuk sağlığı ve hastalıkları
 • Dil ve konuşma terapisi
 • Endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları
 • Fizik tedavi ve rehabilitasyon
 • Gastroenteroloji
 • Genel cerrahi
 • Göğüs hastalıkları
 • İç hastalıkları
 • Kadın hastalıkları ve doğum
 • Kulak burun boğaz
 • Laboratuvar
 • Psikiyatri
 • Psikoloji
 • Radyoloji

MÜTFV Özel Academic Ataşehir Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. MÜTFV Özel Academic Ataşehir Tıp Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

MÜTFV Özel Academic Ataşehir Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

MÜTFV Özel Academic Ataşehir Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

MÜTFV Özel Academic Ataşehir Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

MÜTFV Özel Academic Ataşehir Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi

370 metre uzaklıkta

Halk Caddesi Ortabahar Sokak No:1

Uzman Diyaliz Merkezi

380 metre uzaklıkta

Barbaros Mah. Barbaros Cad. No:220 Batı Ataşehir

FMC Ataşehir Diyaliz Merkezi

550 metre uzaklıkta

Yeni Sahra mah. Aydemir Sk. No:4/1 Ataşehir

Dentistanbul Kozyatağı Polikliniği

800 metre uzaklıkta

Halk Sk. Golden Plaza E Blok No:33-B

Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

800 metre uzaklıkta

Sahrayıcedit Mah. Derya Sok. No:11/A

Memorial Ataşehir Hastanesi

820 metre uzaklıkta

Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No:28-30