İstanbul Ümraniye devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Ümraniye ilçesinde 19 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Ümraniye İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden hizmet alan bütün bireylerin sağlıklarıyla ilgili gereksinimlerini karşılamak, hizmet kalitesini sürekli arttırarak hasta hakları ve tıbbi etik kurallar çerçevesinde sağlık hizmeti sunmak misyonumuzdur.

Özel Hastane
Özel Afiyet Hastanesi

Özel Afiyet Hastanesi faaliyetine 1994 yılında önce poliklinik olarak başlamış, kısa zaman içerisinde Ümraniye'nin ilk özel hastanesi olarak hizmete devam etmektedir.

Özel Sur Hastanesi

Özel Sur Hastanesi, Ümraniye’de halk sağlığını korumak, en uygun koşullarda en kaliteli şekilde sağlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

Özel Çakmak Erdem Hastanesi

Özel Çakmak Erdem Hastanesi şu anda, 24 Branşta 68 hekimle hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Atlas Hastanesi

Özel Atlas Hastanesi, 1998 yılından bugüne kaliteli hizmet sunma amacıyla, sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tıbbi donanımıyla İstanbul'da hizmet vermeye devam etmektedir.

Hisar İntercontinental Hospital

2006 yılında kurulan Hisar Intercontinental Hospital, sağlık hizmetlerini dünya ile aynı anda hastalarının hizmetine sunmaktadır.

Tıp Merkezi
Özel FSM Tıp Merkezi Madenler

Özel FSM Tıp Merkezi, 2012 yılı Eylül ayında ikinci tıp merkezini İstanbul Madenler/Ümraniyede hizmete açmıştır.

Özel Hekimler Tıp Merkezi

Konforlu muayene odalarına ve bekleme salonlarına, 2 tane ameliyathane ve 2 tane doğumhaneye sahip yeni binamızda 40 hasta yatağı kapasiteli bir butik hastane hüviyetinde faaliyet göstermekteyiz.

Özel Saraçoğlu Tıp Merkezi

Adem Yavuz Cad. No:145 Kazım Karabekir Mh. adresinde Tıp Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi

Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi 1000m2 kapalı alanda, güler yüzlü personeli, deneyimli sağlık ekibi ve yüksek donanımlı tıbbi cihazlarıyla hizmet vermektedir.

Özel Erdem Tıp Merkezi

Hasta memnuniyetine önem veren, hizmette sınır tanımayan, hasta haklarına sonsuz saygılı, uzman doktor kadrosuna sahip Erdem Tıp Merkezi Saray mahallesinde hizmet vermektedir.

Özel Tepe Tıp Merkezi

Tepe Tıp Merkezi olarak uzman kadrosu ve yüksek standartlardaki teknik donanımı yanında içten, samimi ve ciddi yönetim anlayısıyla hizmet vermekteyiz.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Ümraniye Göz Merkezi

Ağustos 2007 tarihinde hizmete başlamış olup, 9 uzman göz hekimi, 1 anestezi uzmanı ve profesyonel uzman kadrosuyla sağlık hizmeti sunmaktayız.

Psikiyatri Merkezi
Özel NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi

Özel NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi olarak Nöroloji, Psikiyatri, Psikoloji birlikteliğini gerçekleştirerek tanıdan tedaviye multidisipliner yaklaşımı Türkiye'ye taşımaya devam ediyoruz.

Diyaliz Merkezi
Özel FMC İstanbul Diyaliz Merkezi

Özel FMC İstanbul Diyaliz Merkezi 33 makine kapasitesi ile hemodiyaliz hizmeti vermektedir.

Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi

2001 tarihinden itibaren, Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi bünyesinde iki farklı merkezde hemodiyaliz hizmeti verilmektedir. Merkezimiz; sekreterlik, hasta bekleme salonu, soyunma ve giyinme odalarından oluşan giriş katı ve hemodiyaliz hizmet katlarından oluşmaktadır.

Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi

Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi hemodializ alanında faaliyetini sürdürmek için konusunda uzman hekimler tarafından kurulmuştur.

Poliklinik
Özel Deva Polikliniği

Özel Ümraniye Deva Polikliniği genel muayene ve özellikle diş tedavi hizmetlerine odaklanarak kişiye özel sağlık hizmetleri sunma prensibiyle 1990 yılında Ümraniye – Alemdağ Caddesinde kurulmuştur.

Özel Euroderm Ümraniye Polikliniği

Özel Euroderm Ümraniye Polikliniğinde estetik ve medikal uygulamaların tamamı, konusunda uzmanlaşmış hekimeler tarafından, modern tıp teknolojileri kullanılarak uygulanır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni İstanbul Hastaneleri

Sante Poliklinik ve Laboratuvarı Ağustos 1997 tarihinden bugüne, tam teşekküllü biyokimya laboratuva...

Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi olarak 2016 yılı şubat ayında hizmete açılan hastanemizde h...

Dentolya olarak güler yüzlü, kaliteli ve sürekli gelişmeyi hedefleyen, fonksiyonel, estetik ve tedav...

Özel Armutlu Can Tıp Merkezi 16 senedir Fatih Sultan Mahallesinde hizmet vermektedir...

Yorum ve Şikayetler
Abidin Esiner · 4 Ağustos 2016

Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi
2 . yılımı bu merkezde tamamlamak üzereyim, ilk olarak burada başladım, başladıgımdan beri çok çok memnunum, personeliyl...

Müslim Selçuk · 4 Ağustos 2016

Hisar İntercontinental Hospital
Doç.Dr.Yılmaz Güneş 22 Temmuz 2016 kardiyoloji uzmanı mükemmel çalışan hekimlerimize tüm görevlilerle birlite başarılar ...

Mehmet Sözeren · 7 Haziran 2016

Özel Sur Hastanesi
Doktor tanıdığınız varsa doğrudur yoksa muayene ücretini ödeyip muayene bile olamazsınız...

Vehbi Eren · 12 Nisan 2016

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Ben de Nihal Özcan hanıma katılıyorum ameliyattan çıkan hastalar herkesin içinden geçiriliyor mikrop kapma olasılığı çok...