İstanbul Ataşehir devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Ataşehir ilçesinde 27 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Ataşehir İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi

Son teknolojiyle donatılan Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, uzman kadrosu ve sunduğu hizmet kalitesiyle sağlık sektöründeki faaliyetine devam ediyor.

Devlet Hastanesi
İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Hastanemiz 19-02-2005 tarihinde TC Sağlık Bakanlığı'na devrolup İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi adıyla halkımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Hastane
Özel Eren Hastanesi

1996 Yılından itibaren Erengazi Tıp Merkezi olarak faaliyet gösterirken 2006 tarihinde ilk yataklı tedavi kurumumuz olan Eren Cerrahi Tıp Merkezini hizmetinize açtık.

Özel Bayındır Hastanesi İçerenköy

İçerenköy Bayındır Hastanesi son teknoloji ile donatılmış 6 ameliyathanesi, bebek ve kalp hastaları için ayrı planlanmış alanlara sahip yoğun bakım üniteleri, erken tanı için birinci şart olan görüntüleme merkezi ve laboratuvarları ile hizmet sunmaktadır.

Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi

Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi, hasta memnuniyeti ilkesinden hareketle, hasta ve hasta yakınlarına, çağdaş, güvenilir, güleryüzlü ve kaliteli sağlık hizmetini ileri teknolojik donanıma sahip imkanlar aracılığıyla sunmaktadır.

Özel Memorial Ataşehir Hastanesi

Ataşehir'in merkezinde bulunan Memorial Ataşehir Hastanesi; tecrübeli hekim kadrosu, güler yüzlü çalışanları, üstün altyapı ve teknik donanımı ile her branşta 7 gün 24 saat sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi

Özel Avicenna Hospital İstanbul 98 yılında kurulmuş ve kurulduğundan bu yana insan sağlığını amaç olarak benimsemiş bir sağlık kuruluşudur.

Tıp Merkezi
Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi

Estethica Cerrahi Tıp Merkezi öncelikle üstün teknoloji sistemleri ve tecrübeli kadrosuyla hastalarına büyük bir özveri ile hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi

Mart 2007'de beş uzman doktor tarafından kurulan İstanbul Gelişim Özel Sağlık tarafından, Haziran 2007 tarihinde hizmete açılmış olan Meditime Cerrahi Tıp Merkezi, 10 yatak kapasitesi, modern ameliyathane ve doğumhanesi ile 7 gün, 24 saat hizmet vermek üzere planlanmıştır.

Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi

Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi, yetkin sağlık kadrosu ve güçlü teknolojik altyapısıyla, 7 gün 24 saat Ataşehirlilerin sağlık ihtiyaçlarını karşılıyor.

Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi

Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi bugün itibariyle toplamda 24 doktor ve 46 çalışanıyla, 70 kişilik güçlü bir ekip, 14 branşta çalışmalarına devam etmektedir.

Özel Örnek Tıp Merkezi

Özel Örnek Tıp Merkezi olarak 2000 senesinde Doğuş Polikliniği, 2009 yılından itibarende Doruk Tıp Merkezi olarak 14 branş ve 18 uzman hekimi ile sizlere hizmet vermekten kıvanç duymaktayız .

Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi

Ataşehir Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Tıp Merkezi; halkımıza güvenilir, kaliteli ve kolay ulaşılır sağlık hizmeti sunmak amacıyla faaliyet göstermektedir.

İBB Darülaceze Tıp Merkezi

Darülaceze Tıp Merkezi 2008 yılından itibaren uzman tabip kadrosuyla ayakta teşhis ve tedavi hizmeti vermektedir.

Özel Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi

Hem sağlık sorunlarının giderilebildiği, hem de koruyucu sağlık hizmetlerinin verildiği Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi 2008 yılından bu yana yedi gün ve 24 saat boyunca hizmet sunuyor.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Anadolu yakasının gelişen merkezi Ataşehir’de 1996 yılından beri ağız ve diş sağlığı alanında hizmet veriyoruz. Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde genel diş tedavileri yanında uzmanlık gerektiren tedaviler, branş uzmanı hekimlerimizce uygulanmaktadır.

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Doç. Dr. Arzu Aykor ve Dr. Dt. Okan Acar'ın yönetiminde Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Ataşehir Işıklar caddesinde hizmet vermektedir.

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 2014 yılından itibaren 101 ünit, 11 yataklı servisi ile Ataşehirdeki yeni hastane binasında hizmete başlamıştır.

Özel Dentistanbul Ataşehir Polikliniği

Tam teşekküllü ameliyat hanesi ve anestezi ekibinin yanı sıra engellilere özel bölümü, çocuklara özel oyun odası 20 farklı diş ünitesi ile 2000 m2 kapalı alan da otopark ve vale hizmeti ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Özel Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Nişantaşı ve Ataşehir olmak üzere 2 merkezde hizmet vermektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi, uzman kadrosu ve en son teknoloji ile donanmış alet ve teknik donanımları ile hizmet vermektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Varyap Meridian sitesinde GRANDTOWER A Blokunda 250 m2'lik bir ofis dairesinde hizmet vermektedir.

Diyaliz Merkezi
Özel FMC Ataşehir Diyaliz Merkezi

Özel FMC Ataşehir Diyaliz Merkezi 45 cihaz kapasitesi ile hemodiyaliz tedavi hizmetleri vermektedir.

Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi

Özel Ataşehir Diyaliz Merkezi 2008 yılında Diaverum'un tarafından açılmıştır ve 30 diyaliz ünitesi bulunmaktadır.

Özel Uzman Diyaliz Merkezi

Özel Uzman Diyaliz Merkezinde toplam HD 26 Adet Fresenius 4008 S ve 2 adet Fresenius 4008 S DSP/OLL+LD hemodiyaliz cihazı mevcuttur.

Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Özel Acıbadem Labmed Laboratuvarı

Acıbadem Labmed Laboratuvarı, öncelikle büyüyen ve hizmet ağını genişleten Acıbadem Sağlık Grubunun laboratuvar hizmetlerinin tek noktadan, yüksek standartlarla yürütülmesini sağlamak üzere organize edilmiştir.

Poliklinik
Özel Formmed Polikliniği

Formmed Polikliniği TC Sağlık Bakanlığı'nın belirlediği standartlarda, Sağlık Bakanlığı birimlerinin rutin denetimleri altında Doktor, Hemşire ve Uzman kadrosu ile 13 yıldır estetik güzellik alanında hizmet veren yasal bir sağlık kuruluşudur.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Ataşehir Hastaneleri

Hem sağlık sorunlarının giderilebildiği, hem de koruyucu sağlık hizmetlerinin verildiği Ataşehir Cer...

Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi, uzman kadrosu ve en son teknoloji ile donanmış al...

Darülaceze Tıp Merkezi 2008 yılından itibaren uzman tabip kadrosuyla ayakta teşhis ve tedavi hizmeti...

Yorum ve Şikayetler
Mustafa Öztekin · 29 Şubat 2020

Özel Eren Hastanesi
Babamda birsey yok dediler 1000lira aldılar ve adam nerdeyse ölüyordu 5para etmez sağlık bakanlığına suç duyurusunda...

Aslıhan Ruşen · 18 Şubat 2020

İBB Darülaceze Tıp Merkezi
Neden telefonlar açılmıyor...

Gülay Bulutlu · 9 Haziran 2019

İBB Darülaceze Tıp Merkezi
Neden bu kadar dalga geçiyorsunuz adam gibi bakacaksanız bakın bakmayacaksaniz işi bırakın gidin kaç kere arıyorum dalga...

Emine Karataş · 27 Mart 2019

İBB Darülaceze Tıp Merkezi
3 haftadır randevu almaya çalışıyorum. 8:20 de aradığımda telesekreter randevu için 8:30 da aramamız gerektiğini söylüyo...