DetaGen Genetik Tanı Merkezi

DetaGen Genetik Tanı Merkezi
Kurum Adı:DetaGen Genetik Tanı Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Tecettni Veli Mh. Seyyid Burhanettin Blv. Etiler Sk. No:5/A
Telefon:0 (352) 231-3123
38.71508635.495006

Kurum Hakkında

Deta-Gen Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi olarak; Klinik Genetik, Sitogenetik ve Moleküler Genetik alanlarında verdiğimiz hizmetlerin bilim ve tekniğe uygun olarak, etik, etkin, verimli ve hızlı bir şekilde sunulması, hizmetlerin müşteri beklentilerine cevap verecek şekilde Kalite Yönetim Şartlarına uygun olarak geliştirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi ana politikamızdır.

Genetik test, belirli bir gen ya da kromozomda meydana gelen bir değişimin ve onun yol açtığı hastalığın ya da özelliğin tanımlanması için yapılan testtir. Prenatal (doğum öncesi) veya Postnatal (doğum sonrası) dönemde yapılabilir.

Genetik danışmanlık, ailesel kaynaklı olan ya da olmayan Genetik hastalıkların kişiye ve yakınlarına öğretilmesi ve bununla başa çıkma yolları konusunda bilgi ve psiko sosyal destek veren bir sağlık hizmetidir.

Amniyo Sentez, anne karnında gelişmekte olan bebeğin içinde bulunduğu sıvıdan örnek alma işlemidir. Bu sıvıda bebeğe ait hücreler vardır. Bu sıvının alınmasında amaç, riskli durumlarda, çoğu kez tedavi olanağı olmayan genetik anomali ve hastalıkları erken dönemde saptayıp, aileyi bilgilendirmektir.

Prenatal Postnatal Tanı, yaşam süresi kısıtlı, tedavisi olanaksız, ağır bedensel ve zihinsel defektlere yol açan hastalıklar için yüksek risk taşıyan eşlere sağlıklı bir bebek için güvence vermektir. Ayrıca tedavisi mümkün olmayan fetal sağlık problemlerini gebeliğin erken dönemlerinde belirleyip gereğini yapmaktır.

DetaGen Genetik Tanı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. DetaGen Genetik Tanı Merkezi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sibel Kayacan · 8 Şubat 2017

Oğlumun sma testini burda yaptırdık smn 2 geninde kopya sayısı 4 çıktı. Başka bir yerde yaptırdığımız sonuç 2 çıktı. Kendilerine 2 defa mail yollamama rağmen dönüş yapmadılar. Ayrıca telefonla aradığınızda sanırsınız reisicumhura bağlanacaz burunları bir karış havada tersleyerek konuşuyorlar. Mailime geridonus yapıp. Çocuğumun elinizdeki edta lı kanını yeniden çalışın. kopya sayısını bildirin bana

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

DetaGen Genetik Tanı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

DetaGen Genetik Tanı Merkezi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

DetaGen Genetik Tanı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kayseri Lazer Göz Merkezi

70 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulv. No:42

Maya Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

160 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah. Lalezade Cad. 23/A

Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

190 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulvarı No:58

Erciyes Hastanesi

200 metre uzaklıkta

Tacettin Veli Mah. Lalezade Cad. No:46

Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi

240 metre uzaklıkta

Taceddin Veli Mah. Halit Narin Cad. No:5

Acıbadem Kayseri Hastanesi

420 metre uzaklıkta

Seyitgazi Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:1/1-A

Kayseri İbnisina Hastanesi

440 metre uzaklıkta

Hunat Mahallesi Nuh Naci Yazgan Caddesi No:3