Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı

Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı
Kurum Adı:Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:Kayseri
İlçe:Melikgazi
Adres:Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi
Telefon:0 (352) 207-6666
38.70454135.524507

Kurum Hakkında

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Merkez Laboratuvarı, Eylül 2008 tarihinden itibaren, Gülser ve Dr. Mustafa Gündoğdu tarafından yaptırılan binada hizmet vermektedir. Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı içerisinde yer alan birimler; Biyokimya, Bakteriyoloji, Seroloji, Metabolizma, İmmünoloji ve Hematoloji Laboratuvarları ile Örnek Kabul ve Tasnifleme Birimidir. Biyokimya Laboratuvarında iki Profesör, Seroloji Laboratuvarında bir Profesör, Bakteriyoloji Laboratuvarında bir Doçent, İmmünoloji Laboratuvarında bir Profesör, Metabolizma Laboratuvarında bir Profesör ve Hematoloji Laboratuvarında bir Yrd. Doçent görev yapmakta ve Merkez Laboratuvarı Birimlerinde çalışan toplam 61 teknisyen ve yedi sekreter ile laboratuvar hizmetleri yürütülmektedir.

Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarında, günün her saatinde kesintisiz laboratuvar hizmeti sunulmaktadır:

Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı, Kayseri ili Melikgazi ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gülser - Dr. Mustafa Gündoğdu Merkez Laboratuvarı Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yılmaz - Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi

100 metre uzaklıkta

Talas Yolu Üzeri 38039

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi

140 metre uzaklıkta

Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri

160 metre uzaklıkta

Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi

Mehmet Kemal Dedeman Hematoloji Onkoloji Hastanesi

190 metre uzaklıkta

Erciyes Üniversitesi Merkez Kampusü

Mustafa Eraslan ve Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi

260 metre uzaklıkta

Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi

Maya Kayseri Göz Hastanesi

880 metre uzaklıkta

Köşk Mh. Talas Blv. Üniversite Yolu No:41