İzmir Karşıyaka devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Karşıyaka ilçesinde 19 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İzmir İli Karşıyaka İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi

Kurulduğumuz 1993 yılından bugüne oluşturduğumuz hastane zincirleri ile yurdumuzun dört bir yanında sağlık hizmeti sunan Başkent üniversitesi olarak Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Merkezi poliklinik binası ile artık size daha yakınız.

Özel Hastane
Medical Park İzmir Hastanesi

Medical Park İzmir Hastanesi, tüm branşların yanı sıra Onkoloji, Kemik İliği ve Organ Nakli ve Mikro-cerrahi alanlarında ön plana çıkıyor.

Tıp Merkezi
Özel Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi

Batı Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumları (BASEK) bünyesinde kurulan Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi, Mavişehirde tam donanımlı mustakil binasında hizmet sunmaktadır.

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi

1989 yılından itibaren Karşıyayada faaliyet gösteren Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi, ilk kurulduğu yıllarda poliklinik olarak hizmet vermiş, artan ihtiyaç doğrultusuna genişletilerek tıp merkezine dönüştürülmüştür.

Özel Metropol Tıp Merkezi

2005 yılından bu yana Karşıyaka İzmir adresinde hizmet veren Özel Metropol Tıp Merkezi, hasta ve toplum sağlığını esas alan, üstün nitelikli ekibi, modern alt yapısı, yenilikçi, öncü uygulamaları, hasta memnuniyetini artırmadaki kararlılığı ile referans kurumlardan biri olmayı hedeflemektedir.

Özel İzmir Akademi Tıp Merkezi

Akademi Tıp Merkezi yenilenen yüzü sağlık bilgi ve birikimleri yakın ilgi ile birleştiren yenilenen tıbbi kadrosuyla hizmet sunmaktadır.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurumumuz 1995 yılının Nisan ayında Karşıyaka Devlet Hastanesi'ne bağlı Diş Tedavi ve Protez merkezi olarak faaliyete başlamıştır. 1999 yılında Karşıyaka Demirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adıyla bağımsız Başhekimlik statüsüne kavuşmuştur.

Özel Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İzmir Karşıyakada diş hekimliğinin tüm branşlarının uygulandığı bir merkezdir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Karşıyaka Girne Bulvarında, Akbank şubesinin üzerinde hizmet vermektedir.

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi

Diafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ve en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir.

Özel Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi

Özel Egem Fizik Tedavi Merkezi, Karşıyaka'da 2 fizik tedavi uzmanı, 4 fizyoterapist, 7 yardımcı sağlık personeli ile hizmet sunmaktadır.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Karşıyaka Göz Hastanesi

Kliniğimiz İzmir Karşıyakada göz hastalıkları alanında yaklaşık 25 yıldır hizmet vermektedir. Özellikle günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmiştir.

Özel Net Göz Dal Merkezi

Merkezimizde Refraktif cerrahide (miyop, hipermetrop, astigmat) Excimer Laser Lasik yönetemini yaygın olarak kullanmaktayız.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Özel Smyrna Art Kadın Sağlığı Merkezi

SMYRNA ART Tüp bebek ve Kadın Sağlığı Dal Merkezi, Tüp Bebek ve üreme sağlığı konularında hizmet vermektedir.

Özel Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi

Özel Mitra Kadın Hastalıkları Doğum Merkezi, Karşıyaka'da Ocak 2006 faaliyet göstermeye başlamış 2012 Eylül ayından itibaren daha iyi hizmet verebilmek için YGirne Blv. No:166 adresindeki yeni yerine taşınmıştır.

Kalp Hastalıkları Hastanesi
Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi

Özel Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi olarak, İzmir bölgesinde, Bostanlı ve Hatay şubelerimiz olmak üzere 2 ayrı dal merkezimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Diyaliz Merkezi
Özel FMC İzmir Karşıyaka Diyaliz Merkezi

Özel FMC İzmir Karşıyaka Diyaliz merkezi 35+1 cihaz kapasitesine sahip olup haftanın 6 günü hizmet vermektedir

Özel İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi

İkinci yaşam diyaliz merkezimiz 1999 yılından bu yana Karşıyaka Anadolu Caddesi üzerindeki binasında hizmet vermektedir.

Poliklinik
Özel Park Sağlık Polikliniği

Özel Park Sağlık Polikliniği, Karşıayaka'da uzman hekim kadrosuyla birçok farklı branşta hizmet sunmaktadır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni İzmir Hastaneleri

Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İzmir Karşıyakada diş hekimliğinin tüm branşlarının uy...

2017 yılında Agora AVM’nin yanında kurulan Balçova Egesante Tıp Merkezi uzman ve tecrübeli hekimleri...

Gaziemir merkezinde 4 katlı binasında hizmet vermekte olan Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi; hast...

Yorum ve Şikayetler
Merve Gür Yiğitaslan · 8 Ocak 2018

Özel Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi
Babam yaklaşık 1 ay gitti. Hiç ama hiç memnun kalmadık. Tamamen ticari bir yer. Hastalara müşteri muamelesi yapılıyor. N...

Hayri Sunar · 29 Aralık 2017

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi
Sayın Hastahane Baş hekimliğine saat 00:22 den itibaren telefonum açık ve acili arıyorum - Bu nasıl bir hizmettir lütfen...

Ayse Yılmaz Akgüneş · 29 Kasım 2017

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi
1 saattir telefonla acile ulaşmaya çalışıyorum cvp alamıyorum yarın bizzat en üst mercilere şikayetimi yapıcam ölsek umu...

Sümeyya Hanım Tümer · 7 Kasım 2017

Özel Net Göz Dal Merkezi
Harika bir hastane çalışanlarıyla birlikde doktorlarıda çok sıcak kanlı sürekli konrtrol oluyorum lens takamayan bana le...