Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi

Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Yeni Çamlıca Mah. Dursunbey Cad. Kırlangıç Sok. No:1/1
Telefon:0 (216) 661-1624
40.98938129.161533

Kurum Hakkında

Modern Tıp, 14 Şubat 2006 tarihinde poliklinik olarak, Dr. Ersin Işılar ortaklığında 2'si doktor olmak üzere 6 kişilik ekiple çalışmalarına başlamıştır. Özellikle acil hizmetleri, diş sağlığı ve hastalıkları branşı ağırlıklı çalışırken, bugün itibariyle toplamda 24 doktor ve 46 çalışanıyla, 70 kişilik güçlü bir ekip, 14 branşta çalışmalarına devam etmektedir.

Tüm Sağlık sektöründe hizmet sunucuları arasında "Hasta Hakları ve İletişim" konusunda istenilen standartlara ulaşılamaması, kurumumuzu bu konuda daha duyarlı olmaya ve beklentileri karşılamaya yönelik kurumsal çalışmalarını ilk sıraya almaya yöneltmiştir. Bu bilinçle hareket ederek güleryüzlü ve güven veren yaklaşımı sergilemek için özel bir çaba sarf etmekteyiz. Teknolojik gelişmeleri, araştırma-geliştirme çalışmalarını (AR-GE) yakından takip ederken, bunları ülkemize, çevremize ve gerekliliğine göre yatırımlarını yapmaktadır. Burada satış odaklı değil, ihtiyaç odaklı olmaya özen göstermektedir.

Kurumumuz doktorlarıyla öne çıkan merkez olmaktan çok, ismiyle ve hizmet ağının bütünlüğüyle memnuniyeti oluşturmaya çalışmaktadır. Doktorlarımızın tecrübeleri, donanımları ve sevgi ile yaklaşımları en memnuniyet yaratan özellikler olmuştur. Her konuda olduğu gibi bu konuda da her şeyi biliyoruz anlayışı değil, her gün üzerine yeni bir şey koymalıyız ilkesiyle devam ediyoruz.

Çalışmalarımızda klinik ve cerrahi hizmetlerimiz dışında; Dermo – Kozmetik Uygulamaları, Saç Ekimi, Check-Up Programları, Evde Sağlık Hizmetleri, İşyerleri ve Şirketlere Özel Sağlık Hizmetleri, Fizik Tedavi Rehabilitasyonu, 7/24 Acil Hizmetleri, Raporlar (Ehliyet, İlaç, İş Göremezlik, Spor, Noter İşlemleri –Akli Yeterlilik, Evlilik, İşe Giriş, Portör) şeklindedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk Kardiyolojisi
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil

Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ataşehir Modern Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Meditime Cerrahi Tıp Merkezi

890 metre uzaklıkta

Ferhatpaşa Mah. Yeditepe Cad. No:85

İBB Darülaceze Tıp Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Kayışdağı Caddesi No:211 Ataşehir

Ümraniye Aktif Tıp Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Yukarı dudullu Mah. Tavukçuyolu Cad. No:233

Hekimler Tıp Merkezi

3 km. uzaklıkta

Aşağı Dudullu Alemdağ Cad. No:467

FMC İstanbul Diyaliz Merkezi

3.1 km. uzaklıkta

Mehmet Akif Mah. Öztekin Caddesi No:20 Ümraniye

Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

3.1 km. uzaklıkta

Ataşehir Bulvarı 41 Ada, Ata 4-1 Çarşı Kat:1 No:12

Dialife Çekmeköy Diyaliz Merkezi

3.3 km. uzaklıkta

Necip Fazıl Mh. Alemdağ Cd. No:888