Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Girne Bulvarı 6028. Sokak No:44/1
Telefon:0 (232) 364-6353
38.46383927.108291

Kurum Hakkında

1969 yılında Tire’de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Tire’de tamamladım. Tıp eğitimine başladığım Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1995 yılından mezum oldum. Kısa bir süre Kastamonu Küre’de çalıştım.

Uzmanlığımı Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim dalından aldıktan sonra Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ve Karşıyaka Devlet Hastanesinde uzman doktor olarak çalıştım.

Atiye Ayral ile birlikte Karşıyaka Girne Bulvarında Fizik Tedavi Merkezimizi açtık. Halen kendi merkezimde ve Kent Hastanesi Alsancak Tıp Merkezinde çalışmaktayım.

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Başabak · 30 Nisan 2015

Atilla Bey ben daha önce sizin tedavi merkezinizde 2 defa boyun fıtığı tedavisi oldum. Şimdi emekliyim. Emekli Sandığı ile anlaşmanız var mı? Malum emekli olunca... Teşekkürler.

Sezgin Tarik Ön · 17 Ocak 2015

Ben İzmir Tirede yaşıyorum. öğretmenim. yıllardır kulunç var. hiçbir tedavi sonuç vermedi. şiddetli ağrılarım var... bazen başıma da etki ediyo bu ağrılar. yığılıp kalıyorum.. sinirlerim geriliyor... dermanı var mıdır sizce? cevap bekliyorum...

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 25 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi

110 metre uzaklıkta

Girne Bulvarı No:166 1. Kat No:1

Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi

370 metre uzaklıkta

Bahçelievler Mh. 1834 Sokak No:34/A

İzmir Akademi Tıp Merkezi

520 metre uzaklıkta

Latife Hanım sok No 82/A Karşıyaka

İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi

620 metre uzaklıkta

1831/13 Sokak No:6/A

Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi

640 metre uzaklıkta

Gün Sazak Bulvarı 1831 Sk. No:12/B-C

Zübeyde Hanım Tıp Merkezi

720 metre uzaklıkta

Zübeyde Hanım Cad. No:39/B