Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Girne Bulvarı 6028. Sokak No:44/1
Telefon:0 (232) 364-6353
Web Sitesi:atillaayral.comHata Bildir
38.46383927.108291

Kurum Hakkında

1969 yılında Tire’de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Tire’de tamamladım. Tıp eğitimine başladığım Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1995 yılından mezum oldum. Kısa bir süre Kastamonu Küre’de çalıştım.

Uzmanlığımı Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim dalından aldıktan sonra Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ve Karşıyaka Devlet Hastanesinde uzman doktor olarak çalıştım.

Atiye Ayral ile birlikte Karşıyaka Girne Bulvarında Fizik Tedavi Merkezimizi açtık. Halen kendi merkezimde ve Kent Hastanesi Alsancak Tıp Merkezinde çalışmaktayım.

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Başabak
★★★★★
Atilla Bey ben daha önce sizin tedavi merkezinizde 2 defa boyun fıtığı tedavisi oldum. Şimdi emekliyim. Emekli Sandığı ile anlaşmanız var mı? Malum emekli olunca... Teşekkürler.

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 30 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi
110 metre uzaklıkta
Girne Bulvarı No:166 1. Kat No:1
Diafiz Fizik Tedavi Dal Merkezi
370 metre uzaklıkta
Bahçelievler Mh. 1834 Sokak No:34/A
İzmir Akademi Tıp Merkezi
520 metre uzaklıkta
Latife Hanım sok No 82/A Karşıyaka
İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi
620 metre uzaklıkta
1831/13 Sokak No:6/A
Egem Fizik Tedavi Dal Merkezi
640 metre uzaklıkta
Gün Sazak Bulvarı 1831 Sk. No:12/B-C
Zübeyde Hanım Tıp Merkezi
720 metre uzaklıkta
Zübeyde Hanım Cad. No:39/B