Özel Gaziantep Gama Tıp Merkezi

Özel Gaziantep Gama Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Gaziantep Gama Tıp Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:Eyüboğlu Mah. Dr. Rauf Yılmazer Cad. No:24
Telefon:0 (342) 221-1000
37.06003737.378588

Kurum Hakkında

Tanı, tedavi ve araştırma uygulamalarını kapsayan Nükleer Tıp Hizmetini gerçekleştirmek üzere Nükleer Tıp Uzmanı Dr. Nihat Özçelik'in değerli girişimleriyle Gaziantep'in ilk özel nükleer tıp merkezi olarak kurulan Gama Tıp, 1997 yılından bu yana Gaziantep halkına kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.

Kurumsal kimliğini tam olarak yerleştirmeyi başarmış ve sunduğu hizmet kalitesini ISO 9001 ve Uluslararası EQAS kalite ölçme ve değerlendirme belgelerini alarak kanıtlamış olan Gama Tıp, 2000 yılında Gaziantep'te açtığı ilk şubesi ile mikrobiyoloji, biyokimya, hormon, hematoloji ve benzeri tetkik ve tahlilleri yaparak hizmet ağını genişletmiştir.

Kurum, Türkiye genelinde nükleer tıbbın gelişmesi, yaygınlaşması ve daha yüksek hizmet kalitesine ulaşabilmesi için gereken mücadeleyi her zaman vermeyi kendisine ilke edinmiş olup, çalışmalarına büyük bir kararlılıkla devam etmektedir.

Gama Tıp hizmetlerini Standart, Hızlı ve Güvenilir olarak sağlanmasının yanında bölgede referans laboratuvar olarak hizmet vermeyi planlamıştır. Tüm tıbbi laboratuvar hizmetlerini ileri teknoloji kullanarak, kaliteli, güvenilir, bilimsel, etik ve rekabetçi koşullarda sunmayı amaçlar. Doğru ve güvenilir sonuçlar elde etmek için kaliteli malzeme, ekipman kullanımı, iyi eğitilmiş personel ile çalışmak politikamızdır.

Özel Gaziantep Gama Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gaziantep Gama Tıp Merkezi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Gaziantep Gama Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Gaziantep Gama Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Gaziantep Gama Tıp Merkezi 5 üzerinden 1.4 puan almıştır. Toplam 127 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Gaziantep Gama Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

80 metre uzaklıkta

Eyüpoğlu Mah. Dr.Rauf Yılmazer Caddesi No:1

Gaziantep Sevgi Hastanesi

80 metre uzaklıkta

Eyüpoğlu Mh. Dr. Rauf Yılmazer Cad No:16

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi

170 metre uzaklıkta

Hürriyet Caddesi Şahinbey

Tam-Med Hastanesi

380 metre uzaklıkta

İnönü Caddesi No:156

Gaziantep Hayat Hastanesi

390 metre uzaklıkta

İstasyon Cad. No:17

SEV Amerikan Hastanesi

430 metre uzaklıkta

Tepebaşı Mah. Yüksek Sokak No:3/A

Net Göz Tıp Merkezi

880 metre uzaklıkta

Yaprak Mahallesi İstasyon Caddesi No:72