Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Hiper-B Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Birlik Mah. 450. Cadde No:43/20
Telefon:0 (312) 495-8578
39.87758632.882770

Kurum Hakkında

Kliniğimiz Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 10/09/2013 tarihinde Sağlık Bakanlığı öngördüğü koşulları tamamlayarak hizmete girmiş ve hastalarımızın taleplerine cevap vermeye başlamıştır.

Modern altyapısı ve son sistem basınç odalarına sahip olan kliniğimizde alanında uzman personeli ile sadece yara tedavisi değil, yara oluşumuna zemin hazırlayan; diyabetik / iskemik nöropatiler, ayak ve tırnak mantarı, basma kursları, taban siğilleri gibi mevcut faktörlerin iyileştirilmesi ve ortadan kaldırılmasına yönelik tedavilerde yara tedavisinin bütünü içerisinde değerlendirilmektedir.

En üst düzeyde hasta memnuniyetini görev kabul eden kliniğimiz özellikle ayak sağlığı ve yara tedavisi konusunda, ayrıca Hiperbarik Oksijen Tedavisine ihtiyaç duyan bütün hastalıklarda hekimlerimizin ve hastalarımızın hizmetindedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Acil
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çankaya Yaşam Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Birlik Mh. Şehit Kurbani Akboğa Sk. No:26

SFY Diyaliz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Birlik Mahallesi 17. Sok No:9

Çankaya Polikliniği

1.6 km. uzaklıkta

Turhan Güneş Blv. 1. Cd. No:2/14 Yıldız

Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi

1.9 km. uzaklıkta

Uğur Mumcu Caddesi No.18/4 Gaziosmanpaşa

HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi

2 km. uzaklıkta

Kazım Özalp Mah. Uğur Mumcu cad. No:6 GOP

Onko Ankara Onkoloji Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Uğur Mumcu Caddesi No:100 Gaziosmanpaşa