Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ataşehir
Adres:Ferhatpaşa Mah. Yeditepe Cad. No:85
Web Sitesi:meditime.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.98672629.1715

Kurum Hakkında

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Mart 2007'de beş uzman doktor tarafından kurulan İstanbul Gelişim Özel Sağlık Hiz. Tic. AŞ. tarafından, Haziran 2007 tarihinde hizmete açılmış olan Meditime Cerrahi Tıp Merkezi, 10 yatak kapasitesi, modern ameliyathane ve doğumhanesi ile 7 gün, 24 saat hizmet vermek üzere planlanmıştır.

Vizyonumuz kaliteli hizmet anlayışı ile en kısa sürede, öncelikle Ferhatpaşa ve çevre bölgenin en iyi özel sağlık kuruluşu olmayı başarmak ve takiben, bu hizmet anlayışı ile İstanbul genelinde, güvenilir ve itibarlı bir sağlık kurumu olmaktır.

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 20 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İBB Darülaceze Tıp Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
Kayışdağı Cad. No:211
Medar Ataşehir Hastanesi
2.3 km. uzaklıkta
Kayışdağı Mah. Raci Cad. No:1 Ataşehir
Ümraniye Aktif Tıp Merkezi
2.9 km. uzaklıkta
Yukarı dudullu Mah. Tavukçuyolu Cad. No:233
Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Emek Mah. Namık Kemal Cad. No:54
FSM Tıp Merkezi Madenler
3.3 km. uzaklıkta
Madenler Mah. Arafat Cad. No:1 Esenşehir
Hekimler Tıp Merkezi
3.4 km. uzaklıkta
Aşağı Dudullu Alemdağ Cad. No:467