Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:94
Telefon:0 (342) 322-1000
37.07453237.357251

Kurum Hakkında

Göz hastalıkları alanında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Özellikle günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmiştir. Myop, Hipermetrop ve astigmat tedavisinde PRK, LASİK veya LASEK yöntemlerini uygun göze uygun tedavi sloganı ile kullanmaktayız. Laser tedavisine uygun olmayan gözlerde Keratotomi operasyonları yapılmaktadır.

Göz tansiyonunun ( GLOKOM ) takip ve tedavisinde görme alanı, laser ve göz tansiyonu ameliyatları yapılarak görme sinirinde oluşacek kalıcı hasarların önüne geçilmektedir. Şeker hastalarında göz tutulumu ile ilgili olarak gözün anjiografileri (FFA) ve eğer gerekli ise Argon Laser ile laser tedavileri uygulanmaktadır.

Devlet Memurları, Emekli Sandığı Mensupları ve bakmakla yükümlü oldukları yakınlarının muayene, ameliyat ve tüm lazer işlemlerinden ücret almıyoruz.

Mirkelam Göz Lazer Merkezinde Excimer Laser de son nokta olan Wavefront tekniği ile Miyop, Hipermetrop ve Astigmat tedavinizi yaptırıp gözlüklerinize veda edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Yoğun Bakım

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ali Kılınç
Ali Kılınç · 30 Ağustos 2016

Arkadaşlar benim gözümde de miyop var laser tedavisi yaptırmak istiyorum sigortam yok ama ücret ne kadar olur biliyormusunuz acil arkadaşlar söylermisiniz tşk ederim

Mehmet Esen
Mehmet Esen · 15 Temmuz 2016

Çocuğumu götürdüm gözünde keratit denen bi hastalık vardı hiçbir tahlil yapmadan ilaç yazdı ve biz daha çocuğumuzun nesi var öğrenemedik 2 ay boyunca gidip geldik adam ne kadar ilaç varsa çocğn gözünde denedi sonra diğer gözündede çıktı yine götürduk altından kalkamayacağını anlayınca başka hastaneye götürün bi tahlil yapsınlar dedi o zaman anladm ki 3 ay boyunca boşuna gidip gelmişiz her gitmemizde ücret alıyorlardı ve ben başka hastaneye gidince öğrendim çocğmn hastalığını kesinlikle tavsiye etmiyorum burayı

Taner Aka
Taner Aka · 5 Ocak 2016

Özel muayene ücreti ne kadar acaba

Kalus Özkan
Kalus Özkan · 12 Eylül 2014

Bir sürü doktor dolaştıktan sonra çok şükür sonunda doğru adresi buldum. Babamın gözündeki hastalığın tedavisini buldu ve sonuçlar mükemmel. Doktorumuz Hüseyin beyin ilgisine, ekibine, ve ellerine sağlık...

Halil Alparslan
Halil Alparslan · 18 Temmuz 2014

ben oğlumu götürdüm aman dikkat iyice araştırın gözyaşı kanalı tıkalı dedi ameliyata aldı bir ay geçmesine rağmen iyleşme yok

Arif Gazi'AntePp
Arif Gazi'AntePp · 7 Mayıs 2014

Hüseyin hocamdan Allah razı olsun. 6 sene öncesi gözümde kayma vardı, hiç bir ücret almadan ameliyatımı yaptı çok şükür gözüm düzeldi. Hüseyin hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Allahım ona uzun ömür versin. Artık Antalyada yaşıyorum ama Allahın izniyle bir qün Gaziantep'e ziyaretine geleceğim, saygılar... Arif Parlak..

Yakup Aksüngür
Yakup Aksüngür · 16 Nisan 2014

çok iyi ama online randevu yok.

Meral Keser
Meral Keser · 27 Ocak 2014

Gaziantepte en iyi lazer merkezi diye duydum. Kızım miyop ve lazer yaptırmak istiyorum. Yaptıran varsa sonuçları paylaşabilirmisiniz..

Betül Ümit Durgut
Betül Ümit Durgut · 21 Ocak 2014

Şu telefonlarınızı açın açmayacaksanızda koymayın ınternete

Doğan Akçakaya
Doğan Akçakaya · 2 Eylül 2013

Annemi götürdüm tavsiye üzerine dr. *** bey ilgilendi katarak ameliyatı yapıldı... sonuç hüsran... annemin gören gözünü kör ettiler... kesinlikle uzak durulması gereken bir yer.

Halil Ibrahim Sönmez
Halil Ibrahim Sönmez · 2 Temmuz 2013

Telefonlara cevap verilmiyo...

Bayram Gök
Bayram Gök · 19 Mayıs 2013

Kızım gitti iyi bi yer. Doktorumuz Hüseyin Mirkelam çok iyi biri ona güveniyorum tabiiki kızım da.

Ayhan Cam
Ayhan Cam · 7 Haziran 2012

İyi bir hastane

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 106 oy kullanılmış ve kurum hakkında 13 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Alleben Tıp Merkezi
360 metre uzaklıkta
Budak Mah. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:72
Gaziantep Emek Hastanesi
600 metre uzaklıkta
Emek Mah. Ali Nadi Ünler Bulvarı Şakir Sabri Cad. No:13
Nokta Polikliniği
680 metre uzaklıkta
Değirmiçem Mah. Mithat Ent Cad. No:19
Dünyagöz Hastanesi Gaziantep
950 metre uzaklıkta
Sani Konukoğlu Bulvarı Mücahitler Mah No:86
Sani Konukoğlu Hastanesi
970 metre uzaklıkta
İncilipınar Mahallesi Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:45
NCR International Hospital Hastanesi
980 metre uzaklıkta
Mücahitler Mh. Gazimuhtarpaşa Bul. No:56