Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:94
Telefon:0 (342) 322-1000
Web Sitesi:www.mirkelamgozlazer.comHata Bildir
37.07453237.357251

Kurum Hakkında

Göz hastalıkları alanında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Özellikle günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmiştir. Myop, Hipermetrop ve astigmat tedavisinde PRK, LASİK veya LASEK yöntemlerini uygun göze uygun tedavi sloganı ile kullanmaktayız. Laser tedavisine uygun olmayan gözlerde Keratotomi operasyonları yapılmaktadır.

Göz tansiyonunun ( GLOKOM ) takip ve tedavisinde görme alanı, laser ve göz tansiyonu ameliyatları yapılarak görme sinirinde oluşacek kalıcı hasarların önüne geçilmektedir. Şeker hastalarında göz tutulumu ile ilgili olarak gözün anjiografileri (FFA) ve eğer gerekli ise Argon Laser ile laser tedavileri uygulanmaktadır.

Devlet Memurları, Emekli Sandığı Mensupları ve bakmakla yükümlü oldukları yakınlarının muayene, ameliyat ve tüm lazer işlemlerinden ücret almıyoruz.

Mirkelam Göz Lazer Merkezinde Excimer Laser de son nokta olan Wavefront tekniği ile Miyop, Hipermetrop ve Astigmat tedavinizi yaptırıp gözlüklerinize veda edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Yoğun Bakım

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Esen
Çocuğumu götürdüm gözünde keratit denen bi hastalık vardı hiçbir tahlil yapmadan ilaç yazdı ve biz daha çocuğumuzun nesi var öğrenemedik 2 ay boyunca gidip geldik adam ne kadar ilaç varsa çocğn gözünde denedi sonra diğer gözündede çıktı yine götürduk altından kalkamayacağını anlayınca başka hastaneye götürün bi tahlil yapsınlar dedi o zaman anladm ki 3 ay boyunca boşuna gidip gelmişiz her gitmemizde ücret alıyorlardı ve ben başka hastaneye gidince öğrendim çocğmn hastalığını kesinlikle tavsiye etmiyorum burayı.
Kalus Özkan
★★★★★
Bir sürü doktor dolaştıktan sonra çok şükür sonunda doğru adresi buldum. Babamın gözündeki hastalığın tedavisini buldu ve sonuçlar mükemmel. Doktorumuz Hüseyin beyin ilgisine, ekibine, ve ellerine sağlık...
Halil Alparslan
★★
Ben oğlumu götürdüm aman dikkat iyice araştırın gözyaşı kanalı tıkalı dedi ameliyata aldı bir ay geçmesine rağmen iyleşme yok.
Arif Gazi'AntePp
★★★★★
Hüseyin hocamdan Allah razı olsun. 6 sene öncesi gözümde kayma vardı, hiç bir ücret almadan ameliyatımı yaptı çok şükür gözüm düzeldi. Hüseyin hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Allahım ona uzun ömür versin. Artık Antalyada yaşıyorum ama Allahın izniyle bir qün Gaziantep'e ziyaretine geleceğim, saygılar... Arif Parlak..
Yakup Aksüngür
★★★★
Çok iyi ama online randevu yok.
Meral Keser
★★★★★
Gaziantepte en iyi lazer merkezi diye duydum. Kızım miyop ve lazer yaptırmak istiyorum. Yaptıran varsa sonuçları paylaşabilirmisiniz..
Doğan Akçakaya
Annemi götürdüm tavsiye üzerine dr. *** bey ilgilendi katarak ameliyatı yapıldı... sonuç hüsran... annemin gören gözünü kör ettiler... kesinlikle uzak durulması gereken bir yer.
Bayram Gök
★★★★★
Kızım gitti iyi bi yer. Doktorumuz Hüseyin Mirkelam çok iyi biri ona güveniyorum tabiiki kızım da.

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 106 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Fimer Tıp Merkezi
360 metre uzaklıkta
Budak Mah. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:72
Gaziantep Emek Hastanesi
600 metre uzaklıkta
Emek Mah. Ali Nadi Ünler Bulvarı Şakir Sabri Cad. No:13
Nokta Polikliniği
680 metre uzaklıkta
Değirmiçem Mah. Mithat Enç Cad. No:19
Umay Tüp Bebek Merkezi
880 metre uzaklıkta
Mücahitler Mah. Ömer Ersoy Cad. No:20/B
Dünyagöz Hastanesi Gaziantep
950 metre uzaklıkta
Sani Konukoğlu Bulvarı Mücahitler Mah No:86
SANKO Üniversitesi Hastanesi
970 metre uzaklıkta
İncilipınar Mah. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:45