Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:94
Telefon:0 (342) 322-1000
Web Sitesi:www.mirkelamgozlazer.comHata Bildir
37.07453237.357251

Kurum Hakkında

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Göz hastalıkları alanında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Özellikle günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmiştir. Myop, Hipermetrop ve astigmat tedavisinde PRK, LASİK veya LASEK yöntemlerini uygun göze uygun tedavi sloganı ile kullanmaktayız. Laser tedavisine uygun olmayan gözlerde Keratotomi operasyonları yapılmaktadır.

Göz tansiyonunun ( GLOKOM ) takip ve tedavisinde görme alanı, laser ve göz tansiyonu ameliyatları yapılarak görme sinirinde oluşacek kalıcı hasarların önüne geçilmektedir. Şeker hastalarında göz tutulumu ile ilgili olarak gözün anjiografileri (FFA) ve eğer gerekli ise Argon Laser ile laser tedavileri uygulanmaktadır.

Devlet Memurları, Emekli Sandığı Mensupları ve bakmakla yükümlü oldukları yakınlarının muayene, ameliyat ve tüm lazer işlemlerinden ücret almıyoruz.

Mirkelam Göz Lazer Merkezinde Excimer Laser de son nokta olan Wavefront tekniği ile Miyop, Hipermetrop ve Astigmat tedavinizi yaptırıp gözlüklerinize veda edebilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Yoğun Bakım

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Esen
Çocuğumu götürdüm gözünde keratit denen bi hastalık vardı hiçbir tahlil yapmadan ilaç yazdı ve biz daha çocuğumuzun nesi var öğrenemedik 2 ay boyunca gidip geldik adam ne kadar ilaç varsa çocğn gözünde denedi sonra diğer gözündede çıktı yine götürduk altından kalkamayacağını anlayınca başka hastaneye götürün bi tahlil yapsınlar dedi o zaman anladm ki 3 ay boyunca boşuna gidip gelmişiz her gitmemizde ücret alıyorlardı ve ben başka hastaneye gidince öğrendim çocğmn hastalığını kesinlikle tavsiye etmiyorum burayı.
Kalus Özkan
★★★★★
Bir sürü doktor dolaştıktan sonra çok şükür sonunda doğru adresi buldum. Babamın gözündeki hastalığın tedavisini buldu ve sonuçlar mükemmel. Doktorumuz Hüseyin beyin ilgisine, ekibine, ve ellerine sağlık...
Halil Alparslan
★★
Ben oğlumu götürdüm aman dikkat iyice araştırın gözyaşı kanalı tıkalı dedi ameliyata aldı bir ay geçmesine rağmen iyleşme yok.
Arif Gazi'AntePp
★★★★★
Hüseyin hocamdan Allah razı olsun. 6 sene öncesi gözümde kayma vardı, hiç bir ücret almadan ameliyatımı yaptı çok şükür gözüm düzeldi. Hüseyin hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Allahım ona uzun ömür versin. Artık Antalyada yaşıyorum ama Allahın izniyle bir qün Gaziantep'e ziyaretine geleceğim, saygılar... Arif Parlak..
Yakup Aksüngür
★★★★
Çok iyi ama online randevu yok.
Meral Keser
★★★★★
Gaziantepte en iyi lazer merkezi diye duydum. Kızım miyop ve lazer yaptırmak istiyorum. Yaptıran varsa sonuçları paylaşabilirmisiniz..
Doğan Akçakaya
Annemi götürdüm tavsiye üzerine dr. *** bey ilgilendi katarak ameliyatı yapıldı... sonuç hüsran... annemin gören gözünü kör ettiler... kesinlikle uzak durulması gereken bir yer.
Bayram Gök
★★★★★
Kızım gitti iyi bi yer. Doktorumuz Hüseyin Mirkelam çok iyi biri ona güveniyorum tabiiki kızım da.

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 106 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Fimer Tıp Merkezi
Özel Fimer Tıp Merkezi
356 metre uzaklıkta
Fimer Özel Sağlık Hizmetleri olarak hedefimiz, Türkiye genelinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetlerinde daha gelişmiş tedavi yöntemleriyle hizmet sağlamaktır.
Özel Gaziantep Emek Hastanesi
Özel Gaziantep Emek Hastanesi
599 metre uzaklıkta
Hasta memnuniyetine önem veren, hizmette sınır tanımayan, hasta haklarına sonsuz saygılı, uzman doktor kadrosuna sahip, eğitimli personeli ve sunduğu hizmetiyle milletimizi buluşturan Emek Hastanesi hizmetinizde.
Özel Nokta Polikliniği
Özel Nokta Polikliniği
683 metre uzaklıkta
Sağlık sektöründe çeyrek yüzyıla yakın süredir hizmet veren Özel Nokta Polikliniği; poliklinik hizmetleriyle bir yerleşik sağlık firması olmakla beraber mobilize sağlık hizmetleriyle evde tedavi ve ambulans hizmetleri sunucusudur.
Özel Umay Tüp Bebek Merkezi
Özel Umay Tüp Bebek Merkezi
884 metre uzaklıkta
Uzmanlık alanımız olan tüp bebek ve tedavileri alanında Umay Tüp Bebek Merkezi ekibi olarak sunduğumuz sağlık hizmetiyle hasta ve hasta yakınlarına hakkettikleri kaliteli hizmeti vererek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı he
Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep
Dünyagöz Gaziantep, binlerce vaka tecrübesi bulunan deneyimli hekim kadrosu ve ekibiyle, gözün tüm branşlarında eksiksiz teşhis ve tedavi hizmeti sunuyor.
SANKO Üniversitesi Hastanesi
SANKO Üniversitesi Hastanesi
970 metre uzaklıkta
1996 yılından bu yana bölge halkına hizmet veren Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, 2013 yılında kurulan SANKO Üniversitesi ile İşbirliği ve Ortak Kullanım Protokolü (Afiliasyon) imzalayarak, hizmet kalitesini taçlandırmış ve SANKO Ün
Özel NCR International Hospital Hastanesi
Ncr Sağlık Grubuna bağlı Ncr Internatıonal Hospital seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartları hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında sağlık sektöründe fark yaratacaktır.
Şehitkamil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Gaziantep Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2006 Aralık ayından beri kendi binasında ağız, diş ve çene cerrahisine yönelik tedavi hizmeti vermektedir.
Özel Dentorium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
1999 yılında Yalçın Soycan, Mehmet Gürsel ve Oktay Karsli'nın kuruculuğunda yaşama geçirilmiş olan Dentorium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, halen Gaziantep'te hizmet vermeye devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉