Özel Sadabad Tıp Merkezi

Özel Sadabad Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Sadabad Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kağıthane
Adres:Talatpaşa Mah. Aslangazi Cad. No:10 Okmeydanı
Web Sitesi:www.sadabadtip.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.06383828.967692

Kurum Hakkında

Özel Sadabad Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Özel Sadabad Tıp Merkezi yakınında faaliyet gösteren diğer sağlık kurumları bu sayfada liste şeklinde ve harita üzerinde gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

1998 yılında Talatpaşa mahallesinde özel sağlık kuruluşu olmaması nedeniyle Özel Sadabad Polikliniği olarak faaliyete başladık. Kuruluşumuzda pek çok uzmanlık branşı mevcuttu. Aynı zamanda sağlık heyeti oluşturarak heyet raporu organizasyonunu gerçekleştirdik. Sürücüler için heyet raporu düzenleyerek hizmet alanımızı genişlettik. Binlerce adaya ehliyet için sağlık raporu verdik. Yine yeni bir alan haline gelen Özel Güvenlik Görevlisi olgusunu gözleyerek onlar içinde Heyet Raporu düzenleme izni aldık ve Özel güvenlik görevlisi olur sağlık raporu ile binlerce gencimize hizmet sunduk.

Zaman içinde görülen ihtiyaç üzerine yerimizi bu günkü müstakil binamıza taşıdık. Sağlık alanında çok hızlı değişimler yaşanıyordu. Bu değişime ayak uydurmak ve bir basamak daha yukarıya çıkmak zorundaydık. Poliklinik olarak faaliyet sürdürmek zordu. Yeni bir alan Tıp merkezi oluşumu idi bizde buna uyum sağlayarak Özel Sadabad Tıp Merkezi olarak faaliyetimize devam etme kararı aldık. 2008 yılının başında SGK ile de anlaşma yaparak hiçbir ücret almadan hizmet vermeye başladık. Halen bu hizmete devam etmekteyiz. Tahlil ve görüntüleme ücretlerinden SGK hastalarına indirim sağlamaktayız.

Ayrıca Emar ve Tomografi gerektiren hastaların sevk işlemleri anlaşmalı kurumlara yapılarak hastalara hem ekonomik yardım sağlanıyor, hem de zaman kayıpları önlenerek biran önce teşhise varılıyor.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Sadabad Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Serhat Karaca
Okmeydanindaki yeriniz kapalı yeni yeriniz nerede
Cansu Karu
Verdiğim paraya yazık hem para veriyorsunuz hemde yarım saatten fazla bekliyorsunuz neymiş efendim doktor gelmemiş o zaman saat 5 demiceksiniz iki kere aradım teyidini sağladım saat 5 olmasına rağmen doktor ortada yok

Özel Sadabad Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.4 / 5

Özel Sadabad Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi
Özel İstanbul Hiperbarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi kronik yara bakımı konusunda her türlü tanı ve tedavi hizmetini sunmaktadır.
Özel Okmeydanı Tıp Merkezi
Özel Okmeydanı Tıp Merkezi
372 metre uzaklıkta
Okmeydanı Tıp Merkezi sunduğu sağlık hizmetleri ile hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.
Özel Memorial Şişli Hastanesi
Özel Memorial Şişli Hastanesi 200 yatak kapasitesi, 8 ameliyathanesi ile yerli ve yabancı hastalara dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.
Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi
Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi (eski adıyla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi), İstanbul'un Şişli ilçesi, Kaptanpaşa Mahallesi'nde bulunan ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı olan bir şehir hastanesid
Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi İstanbul ve çevre illere ağız ve diş sağlığı alanlarında hizmet vermekte olup Türkiye'nin en büyük diş hastanelerinden biridir.
Özel Adıvar Polikliniği
Özel Adıvar Polikliniği
757 metre uzaklıkta
Özel Adıvar Polikliniği, İstanbul Şişli ilçesinde Poliklinik olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Renin Diyaliz Merkezi
Özel Renin Diyaliz Merkezi
777 metre uzaklıkta
Özel Renin Diyaliz Merkezi hemodializ alanında faaliyetini sürdürmek için konusunda uzman hekimler tarafından kurulmuştur.
Özel Şişli Kolan Hastanesi
Kolan International Şişli Hastanesi hastalarımızın rahatı da düşünülerek döşenmiş odalarımızda, tedavilerini tecrübeli hekim kadrosunun yaptığı bir hastane olarak hizmetinizdedir.
Özel Türkiye Gazetesi Hastanesi
Sağlıkta güvenin adresi olmayı ve insana hizmeti, Hakk'a hizmet bilmeyi, temel ilke olarak kabul eden Türkiye Hastanesi, hizmet standardı çıtasını her gün biraz daha yükselterek ülkemizin önde gelen sağlık kurumları arasında yerin
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Sadabad Tıp Merkezi geçici veya kalıcı olarak kapatılmış gözükmektedir. Kurum halen faaliyet göstermekte ise bize iletmek için buraya tıklayınız ✉