Özel Sadabad Tıp Merkezi

Özel Sadabad Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Sadabad Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kağıthane
Adres:Talatpaşa Mah. Aslangazi Cad. No:10 Okmeydanı
Web Sitesi:www.sadabadtip.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.06383828.967692

Kurum Hakkında

Özel Sadabad Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

1998 yılında Talatpaşa mahallesinde özel sağlık kuruluşu olmaması nedeniyle Özel Sadabad Polikliniği olarak faaliyete başladık. Kuruluşumuzda pek çok uzmanlık branşı mevcuttu. Aynı zamanda sağlık heyeti oluşturarak heyet raporu organizasyonunu gerçekleştirdik. Sürücüler için heyet raporu düzenleyerek hizmet alanımızı genişlettik. Binlerce adaya ehliyet için sağlık raporu verdik. Yine yeni bir alan haline gelen Özel Güvenlik Görevlisi olgusunu gözleyerek onlar içinde Heyet Raporu düzenleme izni aldık ve Özel güvenlik görevlisi olur sağlık raporu ile binlerce gencimize hizmet sunduk.

Zaman içinde görülen ihtiyaç üzerine yerimizi bu günkü müstakil binamıza taşıdık. Sağlık alanında çok hızlı değişimler yaşanıyordu. Bu değişime ayak uydurmak ve bir basamak daha yukarıya çıkmak zorundaydık. Poliklinik olarak faaliyet sürdürmek zordu. Yeni bir alan Tıp merkezi oluşumu idi bizde buna uyum sağlayarak Özel Sadabad Tıp Merkezi olarak faaliyetimize devam etme kararı aldık. 2008 yılının başında SGK ile de anlaşma yaparak hiçbir ücret almadan hizmet vermeye başladık. Halen bu hizmete devam etmekteyiz. Tahlil ve görüntüleme ücretlerinden SGK hastalarına indirim sağlamaktayız.

Ayrıca Emar ve Tomografi gerektiren hastaların sevk işlemleri anlaşmalı kurumlara yapılarak hastalara hem ekonomik yardım sağlanıyor, hem de zaman kayıpları önlenerek biran önce teşhise varılıyor.

Özel Sadabad Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sadabad Tıp Merkezi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Serhat Karaca
Okmeydanindaki yeriniz kapalı yeni yeriniz nerede
Cansu Karu
Verdiğim paraya yazık hem para veriyorsunuz hemde yarım saatten fazla bekliyorsunuz neymiş efendim doktor gelmemiş o zaman saat 5 demiceksiniz iki kere aradım teyidini sağladım saat 5 olmasına rağmen doktor ortada yok

Özel Sadabad Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Sadabad Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sadabad Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İstanbul HiperBarik Oksijen Yara Tedavi Merkezi
50 metre uzaklıkta
Talatpaşa Mah. Aydoğan Cad. No:2 Okmeydanı
Okmeydanı Tıp Merkezi
370 metre uzaklıkta
Gürsel M. Darülaceze Cd. Ekşioğlu İşmerkezi N:34
Memorial Şişli Hastanesi
500 metre uzaklıkta
Piyalepaşa Bulvarı Perpa Yanı Okmeydanı
Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi
560 metre uzaklıkta
Kaptanpaşa Mah. Darülaceze Cad. No:27
Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
600 metre uzaklıkta
Gürsel Mah. Namzet Sok. No:1
Adıvar Polikliniği
760 metre uzaklıkta
Halide Edip Adıvar Mah. Kestanelik Sok. No:2
Renin Diyaliz Merkezi
780 metre uzaklıkta
Halil Rıfat Paşa Mh. Arel Sk. Hamam Çıkmazı No:2 Okmeydanı