Özel Sena Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Sena Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Sena ADSP
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Kağıthane
Adres:Sanayi Mah. Sultan Selim Cad. Sakarya Sk. No:1
Telefon:0 (212) 283-1255
41.09080329.000519

Kurum Hakkında

Özel Sena Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Kağıthane ilçesinde uzman kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Özel Sena Tıp Merkezi olarak amacımız etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve halkın alım gücünü gözeterek fiyatlandırılmış hizmetlerimizi din, dil, ırk, cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımızla sunmaktır.

Özel Sena Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sena Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Sena Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Sena Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Sena Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sena Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kağıthane Devlet Hastanesi

170 metre uzaklıkta

Sanayi Mah. Şahinler Sk. No:23

Esha Cerrahi Tıp Merkezi

360 metre uzaklıkta

Yeşilce Mah. Yunus Emre Cad. No:24

Levent Hastanesi

400 metre uzaklıkta

Eski Büyükdere Cad. No:39 4.Levent

Seyrantepe Avrupa Diyaliz Merkezi

940 metre uzaklıkta

Seyrantepe Mah. Yıldız Sok. No:16

Novita Yeni Bir Hayat Estetik Cerrahi Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Monolyalı Sokak No:5 Levent

Clinix Care Polikliniği

1.3 km. uzaklıkta

Konaklar Mah. Çamlık Sok. No:23 3.Levent