Özel Suzan Tıp Merkezi

Özel Suzan Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Suzan Tıp Merkezi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:İncilipınar Mah. Kıbrıs Cad. No:9/F
Telefon:0 (342) 323-4780
Web Sitesi:www.suzantip.comHata Bildir
37.07059337.372236

Kurum Hakkında

Özel Suzan Tıp Merkezi 1997 yılında kurulmuş, o günden bu güne tecrübeli ekibi ile hizmet vermektedir. Kadın Hastalıkları ve Doğum - Üroloji bölümleri her türlü ihtiyacı karşılayıp hasta memnuniyetini sağlamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Suzan Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Suzan Tıp Merkezi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ahmet Arıkan
★★★★★
Arıkan ailesi olarak sizden çok memnunuz başarıların devamı duasıyla...
Süleyman Aydoğan
★★★★★
Hayırlı akşamlar bazı arkadaşlar olumsuz yorumlar kullanmışlar ben şahsen hiç yakıştıramadım gerçekten üzüldüm Özkan bey çok kaliteli dürüst bir kişiliğe sahip ben çok doktorlar gördüm bu memlekette iki muhabbetle oturduğu yerde para kazanan hastalarını soyup soğana çeviren. Doğrudur Özkan beyin emeği size tuzlu gelebilir ama emeğinin karşılığı inanın parayla ödenmez. Biz 16 yıl sonra çocuk sahibi olduk Özkan beyin sayasinde biz Özkan beye bavulla para değilde yatlar katlar villalar alsak yine emeğinin karşılığı değil. Çocuk demek mutluluk saadet demektir mutluluk parayla alınamaz. Beni anlayan anlar anlamayana davul zurna az gelir herşeyin hayırlısı dileklerimle hoşçakalın.
Eren Boz
Tam bir para tuzagı benim kardeşim gitti halada gidiyorlar mecburen ne deseler kabul edip veriyorlar insanların çaresizligini o kadar kötü bir şekilde kullanıyorlar kardesime dedikleri fiyatın çok üzerine çıktılar gidecek olan kardeşlerim varsa sakın araştırmadan gitmesinler yok benim param çok sorun degil diyorsanız orasını bilemem yinede bu işi yapanların biraz elini vicdanına koyup bu çaresiz insanların çaresizliginden faydalanmamaları gerekir...
Mehmet Özkanun
★★★
Sevgili Özkan bey, ben eski hastalarınızdan biriyim. Randevu almak için aradım ama telefonun başına oyle kişileri oturtuyorsunuzki lafım bitmeden telefonu yüzüme kapattı. İnsanların psikolojisini düşünmüyorlar.
Erkutosman Karakuş
Hastaneye gelen hastadan anestezi yapacaz size bunun için 1.500 tl gerekiyor deyip başka bir şey anlatmayan bir hastahaneye nasıl güvene bilirsin. bu zamanda duygu sömürüsüyle milleti dolandıran o kadar çok doktor denilen kişilikler varki hangisine güvenesin ve insanlar sizin yanınıza çocukları olmadığı için belki bir umut diyip gelip bilgi almak istiyor siz kestirip anestezi yapmamız gerekiyor bunu için 1.500 tl gerekiyor deyip yolluyorsunuz. hangi akıl mantıktır bu sorarım size
Nusret Gündüz
★★★★★
Ben Emine Nisa ve Boran Kartal. Bizim dünyaya gelmemize vesile olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Biz üç yaşındayız. Hayırlı görevler uzun ömürler.

Özel Suzan Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Özel Suzan Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 62 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Suzan Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çözüm KBB Dal Merkezi
380 metre uzaklıkta
İncilipınar Mah. Gazimuhtarpaşa Bulv. 1 Sk. No:2
Sani Konukoğlu Hastanesi
440 metre uzaklıkta
İncilipınar Mahallesi Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:45
Medical Park Gaziantep Hastanesi
490 metre uzaklıkta
Mücahitler Mah. 50063 Sok. No:2 Şehitkamil
Net Göz Tıp Merkezi
680 metre uzaklıkta
Yaprak Mahallesi İstasyon Caddesi No:72
Nokta Polikliniği
860 metre uzaklıkta
Değirmiçem Mah. Mithat Ent Cad. No:19