Özel Ümraniye Göz Merkezi

Özel Ümraniye Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Ümraniye Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ümraniye
Adres:Namık Kemal Mah. Kirişhane Cad. Ahi Evran Sok. No:2
Web Sitesi:www.umraniyegoz.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
41.02224929.090357

Kurum Hakkında

Özel Ümraniye Göz Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Ağustos 2007 tarihinde hizmete başlamış olup, 9 uzman göz hekimi, 1 anestezi uzmanı ve profesyonel uzman kadrosuyla sağlık hizmeti sunmaktayız. 5000 metrekare kapalı alan içinde dokuz yatak kapasitesine sahip olan merkezimizin tüm odalarında hasta ve refakatçılarının da ihtiyaçları düşünülerek modern şekilde düzenlenmiştir.

Odalarda televizyon, klima, telefon, özel banyo imkanı ile konforlu bir ortam sağlanmaktadır. Çağımızın getirdiği en üstün teknoloji donanımı sayesinde iki ameliyathanemizde tıbbın son imkanları ile başarılı operasyonlara imza atmaktayız.

Özel Ümraniye Göz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ümraniye Göz Merkezi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ümraniye Göz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Ümraniye Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Ümraniye Göz Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 23 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ümraniye Göz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Afiyet Hastanesi
560 metre uzaklıkta
Namık Kemal Mh. Sütçü İmam Cd. No:8
Medicana Çamlıca Hastanesi
580 metre uzaklıkta
Alemdağ Cad. No:113 Üsküdar
Medicana Çamlıca Tıp Merkezi
680 metre uzaklıkta
Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. No:103
Hisar Hospital Çamlıca Hastanesi
690 metre uzaklıkta
Namık Kemal Mah. Cengiz Topel Cad. No:90
Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi
710 metre uzaklıkta
Alemdağ Cad. Bulgurlu Mah. No:100
Çamlıca Erdem Hastanesi
730 metre uzaklıkta
Alemdağ Yanyolu Caddesi No:36 Üsküdar