İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Karadenizliler Mahallesi Elmatepe Caddesi No:57
Telefon:0 (262) 319-5080
40.78358929.988383

Kurum Hakkında

Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları dalında 200 yatak kapasiteyle bölge halkına hizmet veren hastanemiz 06/07/2007 yılında faaliyete geçmiştir. 18/06/2013 tarihinde İzmit Seka Devlet Hastanesi ile tıbbi, idari ve mali olarak birleşerek 520 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Hastanemizde ana dallar olan Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları branşlarının yanı sıra Çocuk Cerrahisi, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi, Çocuk Nörolojisi yan dallarında da sağlık hizmeti verilmektedir.

İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağlı Hizmet Birimleri
İzmit Seka Devlet Hastanesi

Adres: D-100 Karayolu Üzeri Yenidoğan

Telefon: 0 (262) 322-3460

MHRS - Online Randevu

İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Randevuİzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Samet Önal · 9 Temmuz 2015

Eşim gebe olmasından dolayı mide bulantısı kusma ve halsizlik şikayetiyle müşahedeye alındı. doktorlar çok insancıl iyi davrandı ama hemşireler uzay gemisine binmiş hava binbeşyüz soru sor cvap vermez verse de yüzüne bakmaz baksa da düzgün bişey demez. benim paramla bana eziyet etti resmen. hastane yönetimi musahade görevli hemsirelere biraz insanlık eğitimi vermeli. zaten hastan var sinirlisin moralsizsin bi onların tavırlarıyla uğraşıp peşinde pervane oluyoruz merkez görevini yapsın aldıkları maaşı ben veriyorum devlet değil.

Seda Kabak · 24 Kasım 2012

Çocuk hastanesi ama çocuk kardiyoloğu yok çocuk diş hekimi yok sadece genel muayene o kadar büyük bi hastanenin daha fazla çocuklara yönelik branşlarda hizmet vermesi gerekir.

Fikri Çakmak · 1 Nisan 2012

Gerçekten unutulmayacak bir hizmet anlayışı var. İçtenlikle tebrik ederim. Ebe Emine Çetinkaya'ya da çok çok teşekkür ederim. Ellerine sağlık.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 49 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Yahya Kaptan Mah. Hanedan Sk. No:4

Renalis Diyaliz Merkezi

2 km. uzaklıkta

Yahya Kaptan Mh. Şht. Ali İhsan Çakmak Sk. N:52

İlgi Çocuk Tıp Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Blv. No:10

Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

Yahyakaptan Mah. Demokrasi Bul No:10

Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

2.6 km. uzaklıkta

Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Bulvarı No:24

Denge Tıp Merkezi

2.6 km. uzaklıkta

Yenişehir Mah. Dönmez Sok. No:4