Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alikahya Yerleşkesi

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alikahya Yerleşkesi
Kurum Adı:Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alikahya Yerleşkesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Karadenizliler Mah. Elmatepe Cad. No:57
Telefon:0 (262) 319-5080
Web Sitesi:kocaelieah.saglik.gov.trHata Bildir
40.78408229.987909

Kurum Hakkında

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alikahya Yerleşkesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları dalında 200 yatak kapasiteyle bölge halkına hizmet veren hastanemiz 06/07/2007 yılında faaliyete geçmiştir. 18/06/2013 tarihinde İzmit Seka Devlet Hastanesi ile tıbbi, idari ve mali olarak birleşerek 520 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Hastanemizde ana dallar olan Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları branşlarının yanı sıra Çocuk Cerrahisi, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi, Çocuk Nörolojisi yan dallarında da sağlık hizmeti verilmektedir.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alikahya Yerleşkesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alikahya Yerleşkesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Bağlı Hizmet Birimleri
Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★★☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · Derince / Kocaeli
Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi 45 ayrı branşta toplam 160 poliklinik ile yılda bir milyonun üzerinde hastaya poliklinik hizmeti verilirken, 669 fiili yatak kapasitesi ile de ayda ortalama 3500 üzerinde hastaya yatarak tedavi hizmeti sunulmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Samet Önal
★★★
Eşim gebe olmasından dolayı mide bulantısı kusma ve halsizlik şikayetiyle müşahedeye alındı. doktorlar çok insancıl iyi davrandı ama hemşireler uzay gemisine binmiş hava binbeşyüz soru sor cvap vermez verse de yüzüne bakmaz baksa da düzgün bişey demez. benim paramla bana eziyet etti resmen. hastane yönetimi musahade görevli hemsirelere biraz insanlık eğitimi vermeli. zaten hastan var sinirlisin moralsizsin bi onların tavırlarıyla uğraşıp peşinde pervane oluyoruz merkez görevini yapsın aldıkları maaşı ben veriyorum devlet değil.
Seda Kabak
★★
Çocuk hastanesi ama çocuk kardiyoloğu yok çocuk diş hekimi yok sadece genel muayene o kadar büyük bi hastanenin daha fazla çocuklara yönelik branşlarda hizmet vermesi gerekir.
Fikri Çakmak
★★★★★
Gerçekten unutulmayacak bir hizmet anlayışı var. İçtenlikle tebrik ederim. Ebe Emine Çetinkaya'ya da çok çok teşekkür ederim. Ellerine sağlık.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alikahya Yerleşkesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alikahya Yerleşkesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 49 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında Türkiye’nin ilk zincir saglık grubu olan Romatem’in ikinci hastanesi Kocaeli’nde 2010 yılından beri hastalarımıza hizmet vermektedir.
Özel Renalis Diyaliz Merkezi
Özel Renalis Diyaliz Merkezi uzman ve deneyimli kadrosu ile hastalarımızın sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmeleri için titiz, özverili bir hizmet vermektedir.
Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi
Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezi 2008 yılında kurulmuş bulunan Özel İHY Sağlık ve AVM San.Tic.Ltd.Şti.'nin ilk sağlık hizmetleri projesidir.
Özel Denge Tıp Merkezi
Özel Denge Tıp Merkezi
3 km. uzaklıkta
Psikiyatri dal merkezi olarak kurulup, psikiyatri hastanesine dönüşmesini hedeflediğimiz kuruluşumuz, Sağlık Bakanlığı’nın yeni yönetmelik değişikliklerini dikkate alarak, Tıp Merkezine dönüştü.
Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Bulvarı üzerinde hizmet vermektedir.
Özel Cihan Hastanesi
Özel Cihan Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Cihan Hastanesi Bekirpaşa'da 9.000 m2 kapalı alana sahiptir. 17 Mayıs 2013 tarihinden itibaren hastalarımızın hizmetindeyiz.
Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi
26 yatak kapasitesi bulunan Çağın Göz Hastanesi, göz hastalıklarının, tetkik ve tedavileri konusunda Türkiye ve yurtdışından gelen hastalarına kaliteli hizmet sunmaktadır.
Özel İzmit Diyaliz Merkezi
İlk olarak 2006 yılında faaliyetine başlayan RTS İzmit Diyaliz Merkezi, Kasm 2015 te son teknoloji ürünler kullanılarak hazırlanan yeni hizmet binamıza taşınmıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alikahya Yerleşkesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉