Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Yahyakaptan Mah. Demokrasi Bul No:10
Web Sitesi:www.fizomer.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.76677329.968006

Kurum Hakkında

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi 2006 yılında Kocaeli'nin İzmit ilçesinde kurulmuş olup il genelinde ilk A tipi tıp merkezi olarak hizmet vermeye başlamış ve Kocaeli'nde özel dal merkezlerinin öncüsü olmuştur.

Kuruluş tarihimizden beri hastalarımıza uyguladığımız teşhis ve tedavi süreçlerinde göstermiş olduğumuz üstün başarı yüzdemizle Kocaeli ilinin önde gelen bir sağlık kuruluşu olarak, başarılarımıza başarı katarak, kendi branşlarında tecrübeli ve uzman hekim kadromuz ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Son teknolojiyi yakalamayı hedeflediğimiz yeni adresimiz ile hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanları ve uzman kadrosuyla yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirmeye devam eden öncü bir kuruluş olmaya devam edecektir.

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çetin Kına
★★★★★
Hiç bilmediğim ve tanımadığım halde çok kolay ulaştım, sorunumu kolayca hallettim. Teşekkürler Fizomer.

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 44 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İlgi Çocuk Tıp Merkezi
20 metre uzaklıkta
Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Blv. No:10
Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
80 metre uzaklıkta
Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Bulvarı No:22
Denge Tıp Merkezi
150 metre uzaklıkta
Yenişehir Mah. Dönmez Sok. No:4
İzmit Diyaliz Merkezi
270 metre uzaklıkta
Yenişehir Mahallesi Dönmez Sokak No:29
Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi
270 metre uzaklıkta
Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Caddesi No:38 İzmit
Konak Hastanesi
380 metre uzaklıkta
Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No:44