Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizomer FTR Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Yahyakaptan Mah. Demokrasi Bul No:10
Telefon:4449041
40.76677329.968006

Kurum Hakkında

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi 2006 yılında Kocaeli'nin İzmit ilçesinde kurulmuş olup il genelinde ilk A tipi tıp merkezi olarak hizmet vermeye başlamış ve Kocaeli'nde özel dal merkezlerinin öncüsü olmuştur.

Kuruluş tarihimizden beri hastalarımıza uyguladığımız teşhis ve tedavi süreçlerinde göstermiş olduğumuz üstün başarı yüzdemizle Kocaeli ilinin önde gelen bir sağlık kuruluşu olarak, başarılarımıza başarı katarak, kendi branşlarında tecrübeli ve uzman hekim kadromuz ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Son teknolojiyi yakalamayı hedeflediğimiz yeni adresimiz ile hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanları ve uzman kadrosuyla yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirmeye devam eden öncü bir kuruluş olmaya devam edecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
  • Radyoloji

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çetin Kına · 16 Nisan 2012

Hiç bilmediğim ve tanımadığım halde çok kolay ulaştım, sorunumu kolayca hallettim. Teşekkürler Fizomer.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 40 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

80 metre uzaklıkta

Yahya Kaptan Mah. Demokrasi Bulvarı No:24

Denge Tıp Merkezi

150 metre uzaklıkta

Yenişehir Mah. Dönmez Sok. No:4

RTS İzmit Diyaliz Merkezi

270 metre uzaklıkta

Yenişehir Mahallesi Dönmez Sokak No:29

Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi

270 metre uzaklıkta

Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Caddesi No:38 İzmit

İzmit Konak Hastanesi

380 metre uzaklıkta

Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No:44

FMC İzmit Diyaliz Merkezi

600 metre uzaklıkta

Yenişehir Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:102