Özel Nazilli Göz Cerrahi Dal Merkezi

Özel Nazilli Göz Cerrahi Dal Merkezi
Kurum Adı:Özel Nazilli Göz Cerrahi Dal Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Aydın
İlçe:Nazilli
Adres:Altıntaş Mahallesi Kıbrıs Caddesi No:60
Web Sitesi:www.nazilligoz.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
37.91602228.327959

Kurum Hakkında

Özel Nazilli Göz Cerrahi Dal Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Kuruluşunun 4.yılını kutlayan Nazilli Göz Merkezi hayatın tüm renklerini canlı görmenin tadını duymak isteyen hastalarına şifa vermek ve onların mutluluğuna ortak olmak için çalışmaktadır.

Vizyonumuz; Sağlık hizmetinde; güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile öne çıkan örnek bir kuruluş olmaktır. Nazilli Göz Cerrahi Dal Merkezi, etik değerlerden ödün vermeden hastaların haklarını gözeten, ihtiyaç istek ve beklentilerini karşılayan ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir kuruluştur.

Özel Nazilli Göz Cerrahi Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Nazilli Göz Cerrahi Dal Merkezi, Aydın ili Nazilli ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Selda Çumralı · 20 Ocak 2012

Telefonla ya da mail ile randevu oluyor mu?

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Nazilli Göz Cerrahi Dal Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Nazilli Göz Cerrahi Dal Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Nazilli Göz Cerrahi Dal Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Referans Fizik Tedavi Merkezi

500 metre uzaklıkta

Altıntaş Mah. Namık Kemal Cad. No:73

Nazilli Devlet Hastanesi

860 metre uzaklıkta

Yeşil Mahalle 622 Sokak No:2

Referans Hastanesi

1.2 km. uzaklıkta

Yeni Sanayi Mah. Denizli Karayolu Cad. No:59

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Yeni Mh. 500 Sk. Şehit Mustafa Arslan Blv. No:65

Volaka Diyaliz Merkezi

1.9 km. uzaklıkta

Aydın Karayolu Üzeri Dallıca No:501

Sultanhisar Devlet Hastanesi

15.9 km. uzaklıkta

Zafer, Denizli Aydın Yolu