Özel Rentıp Hastanesi

Özel Rentıp Hastanesi
Kurum Adı:Özel Rentıp Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Fethiye Mah. Dr. Mehmet Oktay Sok. No:8
Web Sitesi:www.rentip.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.23172228.979977

Kurum Hakkında

Özel Rentıp Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Rentıp 1996 yılında, hemodiyaliz merkezi olarak kurulmuştur. Bursa'da kurulmuş olan ilk özel hemodiyaliz merkezidir. Kısa sürede yatak kapasitesini %100 arttırmış ve ülkemizdeki, tek çatı altında en çok makina ve yatak kapasitesi olan merkezler arasına girmiştir. Rentıp, 1999 yılında, Fomara'da, IVF(Tüp bebek) merkezini kurmuştur. İlklerini ve gelişmesini devam ettiren Rentıp, 2001 yılında Fatih Sultan Mehmet Bulvarında, dönemin en kapsamlı tıp merkezlerinden olan İhsaniye Tıp Merkezi'ni kurmuştur.

Branşlarında deneyimli ve akademik destekli kadrosu ile hizmete devam ederken once cerrahi tıp merkezi ruhsatını almış ve aynı zamanda hastane projesini hazırlamıştır. Yasal süreçlere tam olarak uyan ve inşaatına 2008 yılında Nilüfer İlçesi Fethiye Mahallesinde başlanan Özel Rentıp Hastanesi 2012 yılı başında faliyete geçmiştir.

Özel Rentıp Hastanesi, Nilüfer'de, dörtbin metrekare arazide toplamda on bin metrekare kapalı alana sahip, üçbin metrekare bahçesi, açık ve kapalı otoparkı olan butik ve ideal özel hastane alt yapısına sahip tam donanımlı bir hastanedir. Dört tanesi suit, bir tanesi negative basınç özelliğine sahip olmak üzere otuz yedi adet hasta odası bulunmaktadır. Cerrahi ve dahili yoğun bakım ünitesi, kalp damar cerrahi yoğun bakım ünitesi, koroner yoğun bakım ünitesi ve yenidoğan yoğun bakım ünitesi olmak üzere on üç adet yoğun bakım yatağı ile toplamda elli yatak kapasitesi olan hastanenin dört adet ameliyathanesi mevcuttur.

Rentıp, İhsaniye Tıp Merkezindeki Rentıp Laboratuvarları başarısını, aldığı Türkiye ve Dünya dereceleri ile kanıtlamıştır. Ulusal ve uluslararası kalite control sistemleri ile uyumlu çalışanlaboratuvarımızın kalitesi uluslararası CAP ve BIORAD kalite control programları tarafından tescil edilmiştir. Rentıp Laboratuvarları Türkiye genelinde dördüncü, dünya genelinde otuz yedinci sırada yer almıştır. Rentıp Laboratuvarı, başarısını sürdürülebilir gelişim esasıyla Özel Rentıp Hastanesine taşımıştır.

Özel Rentıp Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Rentıp Hastanesi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Funda Ece Erbay
★★
Bileğimdeki ağrı için yarına e-RANDEVU almak istedim hiçbir web sitesi calışmadı...

Özel Rentıp Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Rentıp Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 22 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Rentıp Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi
150 metre uzaklıkta
Fethiye Mah. Alev Sok. No:10 D:16-17-18
Medicabil Hastanesi
210 metre uzaklıkta
Mudanya Yolu. Fethiye Mah. Küre Sok. No:1
Bahçeci Bursa Tüp Bebek Merkezi
350 metre uzaklıkta
Fethiye Mah. Beyaz Sokak No:28
Mamer Cerrahi Merkezi
360 metre uzaklıkta
Bağlarbaşı Mah. Harran Sokak No:36
DM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
370 metre uzaklıkta
Esentepe Mah Sanayi Cad. No 173F
Retina Göz Hastanesi
420 metre uzaklıkta
Sanayi Cad. No:171
Esentepe Hastanesi
440 metre uzaklıkta
Esentepe Mh. Mudanya Yolu Cd. No:169
FMC Bursa Diyaliz Merkezi
650 metre uzaklıkta
Fethiye Mah. Kale Sok. No:13 Nilüfer