İzmir Bornova devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Bornova ilçesinde 19 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İzmir İli Bornova İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

İzmir'in en büyük hastanesi olan 1816 yatak kapasiteli Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Bornova ilçesinde bulunmakta ve tüm Ege Bölgesi'ne hizmet vermektedir.

Devlet Hastanesi
Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası

İzmir Şifa Üniversitesi Hastanesi binası, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne devredilerek Bornova Ek Hizmet Merkezi adını aldı.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi İzmir'in Doğu giriş yolunda bulunan bir devlet hastanesidir. Bornova'da bulunmakla beraber Kemalpaşa ilçesi de hizmet bölgemizdir.

Özel Hastane
Özel Ata Sağlık Hastanesi

Ata Göz Hastalıkları Dal Merkezi kurucuları tarafından, genel hastane konsepti ile hizmete giren Özel Ata Sağlık Hastanesi; güçlü teknolojik alt yapısı, deneyimi ve tıbbi uzmanlığı ile hizmet sunmaktadır.

Tıp Merkezi
Özel Egemen Tıp Merkezi

Poliklinik olarak başladığımız hizmetimize 2005 yılında Özel Egemen Tıp Merkezi olarak uzman doktor kadromuz ve güleryüzlü personelimizle hastalarımızın layık olduğu en iyi şekilde devam etmekteyiz.

Özel Derman Tıp Merkezi

Özel Derman Tıp Merkezi 2007 tarihinde İzmir'de kurulmuş mültidisipliner yaklaşımda hizmet veren özel bir tıp merkezidir.

Özel Yedigün Tıp Merkezi

Özel Yedigün Tıp Merkezi merkez şubesi aldığımız destek ile daha iyi hizmet verebilmek için 12 branşta faaliyet göstermektedir.

Özel Alfatıp Tıp Merkezi

Özel Alfatıp Tıp Merkezi olarak son teknolojilerin kullanıldığı cihazlarla, en yüksek kalitede hizmet verebilmek için doktorlarımız ve profesyonel, güleryüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi

Yedigün Tıp Merkezleri 2012 yılında Çamdibi şubesini açarak halkımızın yedigün yirmidört saat sağlıklı olmasını amaç edinmektedir.

Özel Mersinli Tıp Merkezi

2010 yılından itibaren arttırdığı branşlarıyla hizmet ağı genişleyen kurumumuz Bornova’daki merkezinde yenilenen fiziki yapısı ve işletme anlayışı ile Özel Mersinli Tıp Merkezi olarak kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi

1989 yılında Bornova Sağlık Polikliniği olarak faaliyete geçmiş olan sağlık merkezimiz 2004 yılı Haziran ayında Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi olarak hizmete başlamıştır.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Denta Köşk olarak İzmir'in ilk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olmasının yanında muazzam tarihi köşkü restore edip, tarihe hayat vermiş olmak, bizim için bir gurur kaynağıdır.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Borfiz Fizik Tedavi Tıp Merkezi Bornova

Borfiz Bornova şubesi güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ve son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarıyla fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Yaman Göz Merkezi

Özel Yaman Göz Hastalıkları Dal Merkezi Bornova'da 1998 yılından beri göz saglığınız için çalışmaktadır.

Özel Egegöz Bornova Göz Hastalıkları Merkezi

Merkezimiz 2007 yılında kurulmuş olup, Göz Hastalıkları konusunda tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla 6 yılı aşkın süredir İzmir Bornovada hizmet vermektedir.

Kulak Burun Boğaz Merkezi
Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi

2001 yılında İzmir'de kurulan ENTO KBB, uzman ve tecrübeli hekimleri, insan sağlığına değer veren sağlık personeli ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaktadır.

Diyaliz Merkezi
Özel FMC İzmir Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi

Özel FMC Ege Nefroloji Diyaliz Merkezi 55+1 cihaz kapasitesine sahip olup haftanın 6 günü hizmet vermektedir

Onkoloji Merkezi
Onkomer Özel Onkoloji Merkezi

1997 yılında faliyete geçen Onkomer Özel Onkoloji Merkezimizde radyoterapi hizmetleri radyasyon onkolojisi uzmanları, radyasyon fizikçisi ve teknikerlerden oluşan geniş bir kadro ile titizlikle uygulanmaktadır.

Oksijen Tedavi Merkezi
Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

16+1 kişi kapasiteli modern donanımlı basınç odamız ile yeni binamızda hizmet kalite ve konforumuzu artırmış bulunmaktayız.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni İzmir Hastaneleri

Özel My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İzmir Karşıyakada diş hekimliğinin tüm branşlarının uy...

2017 yılında Agora AVM’nin yanında kurulan Balçova Egesante Tıp Merkezi uzman ve tecrübeli hekimleri...

Gaziemir merkezinde 4 katlı binasında hizmet vermekte olan Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi; hast...

Yorum ve Şikayetler
Mehmet Başer · 11 Aralık 2017

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Diyelim kalçanı kırdın gittin acile sana en az 20gün sonraya ameliyat günü verirler. Ama doktoru çek kenara ver 3000i iş...

Gözde Gülden · 27 Eylül 2017

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası
Doktor *** *** çok kaba muayene sırasında azarlar gibi konuştu hiç ilgilenmedi içeri girdiğimizde buyrun oturun bile dem...

Nihal Aygün · 8 Eylül 2017

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası
Hastahanenizde muayene oldum. Çok memnun kaldım. Birgün önce Tepecik kadın doğum acile gitmiştim. Doktor çok kötü davran...

Nihal Murat Altay · 14 Mart 2017

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası
Ya bırakın çok iyiymiş benim kızım başına gelmeyen kalmadı orda 2 yaşında sondayla idrar verdik çok zor bi şekilde. 3 gü...