Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kurum Adı:Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Kennedy Cad. No:30/B Kavaklıdere
Telefon:0 (312) 427-6690
39.90870932.862545

Kurum Hakkında

Merkez veya şubelerimize geldiğinizde tüm işlemleriniz bitene kadar güler yüzlü sıcak bir ortamda sizinle ilgilenecek Egerad personelinin hazır olduğunu göreceksiniz.

Bütün çabamız ve amacımız, samimi ve sıcak bir ortamda en kısa sürede, doğru sonuçla teşhisinin konulması ve tedavinizin bir an önce tamamlanmasına katkıda bulunmaktır.

Laboratuvarlarımızda doğru sonuca hızla ulaşmak için modern cihazlar kullanılmakta ve cihazların periyodik bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Düzenli olarak kontrol çalışması da yapılmakta ve böylece sonuçların doğruluğu onaylanmaktadır.

Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hüseyin Neşri · 13 Mart 2014

Yukarda vermiş olduğunuz telefon yanıt vermiyor. Güncelleme yapılmamış.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ankara Umut Hastanesi

260 metre uzaklıkta

Barbaros Mah. Büklüm Cad. No:72 Kavaklıdere

Kudret Göz Ankara Hastanesi

260 metre uzaklıkta

Kenedy Cad. No:71 Kavaklıdere

Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi

260 metre uzaklıkta

Bestekar Sokak No. 47 Kavaklıdere

Çankaya Hastanesi

440 metre uzaklıkta

Bülten Sokak No:44 Çankaya

Bayındır Hastanesi Kavaklıdere

460 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere

Aykaç Diş Kliniği

470 metre uzaklıkta

Tunalı Hilmi Caddesi 105/5 Kavaklıdere