İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi

İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kurum Adı:İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Tahran Caddesi No:38 Kavaklıdere
Telefon:0 (312) 466-5961
39.90435232.866365

Kurum Hakkında

İntegra, tıbbi görüntüleme konusunda Tahran Caddesi'nde 2002 senesinden bu yana hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimizde tüm Manyetik Rezonans Görüntüleme (MR), PET/BT, Bilgisayarlı Tomografi (BT) ve Dijital Röntgen incelemeleri yapılabilmektedir.

Merkezimizin en önemli özelliklerinden birisi de Dijital Röntgen, MR, Bilgisayarlı Tomografi ve PET/BT cihazlarını tek çatı altında toplamış olmasıdır. Böylece tüm bu tetkikler aynı merkezde yapılabilmektedir.

İNTEGRA bünyesinde 3 radyoloji uzman hekimi, 1 nükleer tıp profesörü görev yapmaktadır. Doktor kadromuz, alanında uzman değerli hekimlerden oluşmaktadır. Ayrıca yine radyoloji teknisyenlerimiz tüm tetkik süreçlerinde doktorlarımıza yardımcı olmaktadır.

Merkezimizin bir katı tetkiklerin gerçekleştirildiği birim olarak ayrılmıştır. Diğer katta ise, danışma bankosu ve bekleme salonumuz bulunmaktadır.

İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medipark Tıp Merkezi

210 metre uzaklıkta

100. Yıl Mah. Reşit Galip Caddesi No:10

Çankaya Hastanesi

270 metre uzaklıkta

Bülten Sokak No:44 Çankaya

Kudret Göz Ankara Hastanesi

330 metre uzaklıkta

Kenedy Cad. No:71 Kavaklıdere

Ankara Umut Hastanesi

340 metre uzaklıkta

Barbaros Mah. Büklüm Cad. No:72 Kavaklıdere

Aykaç Diş Kliniği

500 metre uzaklıkta

Tunalı Hilmi Caddesi 105/5 Kavaklıdere

Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi

510 metre uzaklıkta

İran Caddesi 13/10-11-12-13 Kavaklıdere