Özel Atriyum Tıp Merkezi

Özel Atriyum Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Atriyum Tıp Merkezi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Osmaniye Mah. Bildik Sk. No:8
Telefon:0 (212) 660-0500
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
40.99240728.881207

Kurum Hakkında

Özel Atriyum Tıp Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Merkezimizde bulunan EKG Holteri cihazlarımız ile 24 saat EKG takibi yaparak ritim bozukluklarının tanısını koyabilmekteyiz. Kardiyoloji uzmanımız hafta içi 09:00 - 16:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Genel Cerrahi

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Atriyum Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Atriyum Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Atriyum Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi
Özel Yaşar Diyaliz Merkezi
719 metre uzaklıkta
Özel Yaşar Diyaliz Merkezi Türkiyenin ilk özel diyaliz merkezlerinden biri olarak diyaliz konusunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadrosuyla hizmet vermektedir.
Özel Ethica İncirli Hastanesi
Özel Ethica İncirli Hastanesi
896 metre uzaklıkta
Ethica İncirli Hastanesi öncelikle üstün teknoloji sistemleri ve tecrübeli kadrosuyla hastalarına büyük bir özveri ile hizmet vermeyi hedeflemektedir.
Türk Böbrek Vakfı Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi
1989 yılında kurulan TBV Ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi, Hizmet Hastanesi bünyesinde 60+5 cihaz kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Özel Estethica Bakırköy Tıp Merkezi
Özel Ethica Sağlık Grubu, 2008'de Estethica Bakırköy Tıp Merkezi'ni açarak estetik ve sağlık hizmetlerinin tek bir hastane çatısı altında ele alındığı yeni bir boyut kazandırdı.
Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi
Özel Apikal Kardiyoloji Merkezi, İstanbul Bakırköy ilçesinde Kalp Hastalıkları Hastanesi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Memorial İstanbul Hizmet Hastanesi
2000 yılında Türk Böbrek Vakfının Önce Hizmet ilkesinden yola çıkılarak kurulmuş olan Hizmet Hastanesi, 2010 yılından itibaren Memorial Sağlık Grubu tarafından yönetilmeye başlanmıştır.
Özel ENT KBB Tıp Merkezi
Özel ENT KBB Tıp Merkezi
992 metre uzaklıkta
ENT Kulak Burun Boğaz, Baş Boyun ve Plastik Cerrahi Merkezi 1990 yılında Bakırköy'de kurulmuş 2005 yılından itibaren yeni binasında hizmete başlamasıyla birlikte önemli bir atılım yapılarak teknolojik altyapı tümüyle yenilenmiş, y
Özel Hospitadent Bakırköy Diş Hastanesi
Özel Hospitadent Bakırköy 1750 m2'ye sahip binasında 14 üniti haftaiçi 08:00-21:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Atriyum Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉