Özel Bakırköy Polikliniği

Özel Bakırköy Polikliniği
Kurum Adı:Özel Bakırköy Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Ebuziya Cd. Eren İş Merkezi No:10/3
Telefon:0 (212) 571-4461
Web Sitesi:bakirkoylazer.comHata Bildir
40.97800928.874425

Kurum Hakkında

Özel Bakırköy Polikliniği; Bakırköy lazer epilasyon ve estetik merkezi adıyla 15 sene evvel yine aynı adreste açılmış ve her geçen gün yenilikleri takip ederek bugünkü mevcut poliklinik haline gelmiştir.

İlkemiz; Daima tüm yenilikleri takip ederek, sağlıklı ve güvenli medikal estetiği sizlerin hizmetine sunmak olmuştur. Medikal estetik alanında çıkan en konforlu, en verimli ürün ve sistemleri her yıl yenileyerek siz değerli hastalarımızın hizmetine sunduk ve sunmaya devam etmekteyiz.

Konusunda deneyimli uzman hekim ve uzman estetisyenler den oluşan kadromuz güncel eğitimleri takip ederek sorularınıza cevap vermek İçin haftanın her günü burada bulunmaktadır.

Özel Bakırköy Polikliniğinde her türlü cilt bakımları, nd yag lazer, q swich lazer İle dövme silme, karbon peeling, alexandırate lazer epilasyon, diot lazer epilasyon, leke tedavileri (peeling sistemleri İle) fraksiyonel c02 lazer, bölgesel zayıflama, sıkılaşma, mezoterapi, dolgu, göğüs büyütme, kalıcı makyaj, gözenek silme, yara İzi silme, dudak şekillendirme, oxijen terapi, roller uygulamaları, kök hücre uygulamaları, otolog kültür tedavisi, p.R.P tedavisi, endopeel gibi geniş yelpazede her türlü medikal estetik uygulamaları titizlikle uygulanmaktadır.

Haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Ayrıca deri hastalıkları tanı ve teşhisi kliniğimizde yapılmaktadır. Sizleri aramızda görmek sizlere hizmet vermekten onur duyarız esenlikler dileriz.

Medikal Uygulamalarımız
  • Lazer Epilasyon
  • Botox
  • Dolgu
  • Mezoterapi
  • P.R.P ile cilt genclestirme
  • Aşırı Terleme
  • Cilt Bakımı / Oksijen Terapi
  • Selülit / Bölgesel Zayıflama
  • Lipoliz
  • Kalıcı Makyaj

Özel Bakırköy Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bakırköy Polikliniği, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Bakırköy Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Bakırköy Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Bakırköy Polikliniği 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Bakırköy Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Acıbadem Bakırköy Hastanesi
130 metre uzaklıkta
Halit Ziya Uşaklıgil Cd. No:1
Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi
180 metre uzaklıkta
Cevizlik Mah. Kırmızı Şebboy Sok. No:11
Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi
290 metre uzaklıkta
Zeytinlik Mah. Yakut Sok. No:19
Dentistanbul Bakırköy Polikliniği
300 metre uzaklıkta
Zeytinlik Mah. Fişekhane cad. No:46 D:2
Dünyagöz Hastanesi Ataköy
440 metre uzaklıkta
Zeytinlik Mah. Sahilyolu Cad. No:18 Ataköy
Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
460 metre uzaklıkta
Zuhuratbaba Mh. Şükran Çiftliği Sk. No:29
Güven Üroloji Merkezi
510 metre uzaklıkta
Kartaltepe Mah. Teyyareci Hayrettin Sk. No:14/2