Özel ENT KBB Tıp Merkezi

Özel ENT KBB Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel ENT KBB Tıp Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:İncirli Caddesi No:97 Bakırköy
Telefon:0 (212) 543-9797
40.99448128.869697

Kurum Hakkında

Dünyadaki ve ülkemizdeki değişim ve gelişmelerin ışığında aynı branşta hekimlerin bir araya gelmelerinin ve her birinin belirli alanlarda uzmanlaşmalarının yararlı olacağını gören doktorlarımız; 1990 yılında ENT Kulak Burun Boğaz, Baş Boyun ve Plastik Cerrahi Merkezi’ni Bakırköy'de kurmuştur.

Yeni teknolojilerin desteğinde yetişkinler, çocuklar ve bebeklerin tüm kulak burun boğaz muayeneleri ve tetkikleri o yıllarda ülkemiz için çok yeni olan ileri endovizuel sistem ile görüntülü olarak yapılmaya başlanmıştır.

2005 yılından itibaren sağlık merkezi olarak planlanmış yeni binasında hizmete başlamasıyla birlikte önemli bir atılım yapılarak teknolojik altyapı tümüyle yenilenmiş, yeni üniteler kurulmuş ve uzman sayısı arttırılmıştır.

Merkezimizde hastalarımızın tanı ve tedavilerinin eksiksiz yapılabilmesi için; ses hastalıkları, dil ve konuşma bozuklukları, apne horlama ve uyku, nöro-otoloji, işitme denge ve baş dönmesi, estetik plastik ve rekonstrüktif cerrahi, ağız ve diş sağlığı dental estetik ortodonti ve implantoloji, nöroloji, beslenme ve diyet, alerji ve solunum laboratuarı, klinik laboratuar, check up ve medikal estetik üniteleri ile hizmet verilmektedir.

Baş ve boyun bölgesi hastalıklarında, konularında uzman hekimlerin bir araya gelerek çalışmaları, ileri teknolojilerin kullanımında avantaj sağladığı gibi; hastaların muayene, tetkik, tedavi ve ameliyatlarında birlikte bulunarak ülkemiz için çok yeni bir açılım yaratmıştır. Merkezimizde tüm doktorlarımız hastalarımızın tanı ve tedavi süreçlerini ekip bütünlüğü içinde, gerekli hallerde konsültan doktorlarımız ile birlikte değerlendirmekte ve yürütmektedirler.

Özel ENT KBB Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel ENT KBB Tıp Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel ENT KBB Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel ENT KBB Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel ENT KBB Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel ENT KBB Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hospitadent Bakırköy

120 metre uzaklıkta

İncirli Cad. No:113

Estethica Bakırköy Tıp Merkezi

200 metre uzaklıkta

İncirli Cad. Limon Çiçeği Sok. No:1

Bakırköy Doktor Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

330 metre uzaklıkta

Zuhuratbaba Mah. Dr. Tevfik Sağlam Cd. No:11

Ethica İncirli Hastanesi

390 metre uzaklıkta

İncirli Pelinli sok. No:23 Bakırköy

Aile Hastanesi

400 metre uzaklıkta

Talatpaşa Bulvarı Begonyalı Sok. No:7-9

Ultra Diyaliz Merkezi

470 metre uzaklıkta

Bahçelievler Mh. Hacer Hanım Sokak No:9

İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

470 metre uzaklıkta

Talatpaşa Cd. Ressam Halim Sk. No:2/1