Özel ENT KBB Tıp Merkezi

Özel ENT KBB Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel ENT KBB Tıp Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:İncirli Cad. No:97 Bakırköy
Telefon:0 (212) 543-9797
Web Sitesi:www.ent.com.trHata Bildir
40.99448128.869697

Kurum Hakkında

Dünyadaki ve ülkemizdeki değişim ve gelişmelerin ışığında aynı branşta hekimlerin bir araya gelmelerinin ve her birinin belirli alanlarda uzmanlaşmalarının yararlı olacağını gören doktorlarımız; 1990 yılında ENT Kulak Burun Boğaz, Baş Boyun ve Plastik Cerrahi Merkezi’ni Bakırköy'de kurmuştur.

Yeni teknolojilerin desteğinde yetişkinler, çocuklar ve bebeklerin tüm kulak burun boğaz muayeneleri ve tetkikleri o yıllarda ülkemiz için çok yeni olan ileri endovizuel sistem ile görüntülü olarak yapılmaya başlanmıştır.

2005 yılından itibaren sağlık merkezi olarak planlanmış yeni binasında hizmete başlamasıyla birlikte önemli bir atılım yapılarak teknolojik altyapı tümüyle yenilenmiş, yeni üniteler kurulmuş ve uzman sayısı arttırılmıştır.

Merkezimizde hastalarımızın tanı ve tedavilerinin eksiksiz yapılabilmesi için; ses hastalıkları, dil ve konuşma bozuklukları, apne horlama ve uyku, nöro-otoloji, işitme denge ve baş dönmesi, estetik plastik ve rekonstrüktif cerrahi, ağız ve diş sağlığı dental estetik ortodonti ve implantoloji, nöroloji, beslenme ve diyet, alerji ve solunum laboratuarı, klinik laboratuar, check up ve medikal estetik üniteleri ile hizmet verilmektedir.

Baş ve boyun bölgesi hastalıklarında, konularında uzman hekimlerin bir araya gelerek çalışmaları, ileri teknolojilerin kullanımında avantaj sağladığı gibi; hastaların muayene, tetkik, tedavi ve ameliyatlarında birlikte bulunarak ülkemiz için çok yeni bir açılım yaratmıştır. Merkezimizde tüm doktorlarımız hastalarımızın tanı ve tedavi süreçlerini ekip bütünlüğü içinde, gerekli hallerde konsültan doktorlarımız ile birlikte değerlendirmekte ve yürütmektedirler.

Bölümler
  • Kulak Burun Boğaz - Baş Boyun
  • Estetik Plastik Cerrahi
  • Ağız ve Diş Sağlığı
  • Nöroloji - Elektrofizyoloji
  • Dil Konuşma ve Ses Hastalıkları
  • Beslenme - Diyet
  • Psikolojik Danışmanlık
  • Laboratuar - Check Up

Özel ENT KBB Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel ENT KBB Tıp Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel ENT KBB Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel ENT KBB Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel ENT KBB Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel ENT KBB Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hospitadent Bakırköy Diş Hastanesi
120 metre uzaklıkta
İncirli Cad. No:113
Estethica Bakırköy Tıp Merkezi
200 metre uzaklıkta
İncirli Cad. Limon Çiçeği Sok. No:1
Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
330 metre uzaklıkta
Zuhuratbaba Mah. Dr. Tevfik Sağlam Cad. No:11
İstanbul Pediatri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
370 metre uzaklıkta
Talatpaşa Cad. Ressam Halim Sok. No:2/1
Ethica İncirli Hastanesi
390 metre uzaklıkta
İncirli Pelinli sok. No:23 Bakırköy
Aile Hastanesi
400 metre uzaklıkta
Talatpaşa Bulvarı Begonyalı Sok. No:7-9
FMC Bahçelievler Diyaliz Merkezi
520 metre uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Komik Hasan Efendi Sokak No:44