Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Atatürk Bulvarı No:223
Telefon:0 (312) 419-6262
39.90445932.858871

Kurum Hakkında

Işık Göz Merkezi, 1997 yılında Dr. Hikmet Hasıripi kuruculuğunda "Önce Hizmet" parolası ile yola çıkmıştır. Kurulduğu günden bugüne kadar da insanımıza en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiş olan merkezimiz, konularında son derece yetkin doktor kadrosu ve hızla büyüyen yapısı ile günde 100-150 hastaya hizmet vermektedir. Son derece gelişmiş cihazlarıyla üstün bir teknolojik altyapıya sahip olan Işık Göz Merkezi, hastalarından aldığı güç ve destek ile her geçen gün daha da büyüyerek yoluna devam edecektir.

Biz, tüm göz sağlığı ve hastalıklarında; En son teknolojiyi kullanarak; Bireylerin teşhis, tedavi ve rehabilitasyon ihtiyaçlarını karşılayan, göz sağlığı konusunda sürekli ve güncel bilgi veren, insan hatası faktörünü en aza indiren, profesyonel, etik, güler yüzlü ve alanında uluslar arası marka olmayı amaçlamış bir kurumuz.

Gelişmiş tıp teknolojisiyle donatılmış çağdaş bir ortamda en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen merkezimizde 16 tam donanımlı muayene odası, lazer ve cerrahi ameliyathanesi ve kontak lens birimi bulunmaktadır. Son teknoloji ile sürekli güncellenen cihazlarımızla Ekzimer Lazer ile yapılan Lasik-Lasek ameliyatlarının yanı sıra her türlü ayakta teşhis ve tedavi hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Doktorlarımız, yönetim kadromuz, hasta danışmanlarımız, sağlık teknisyenlerimiz, temizlik ve servis görevlilerimizin yer aldığı elliye yakın çalışanımızla, sizlere daima en iyiyi sunuyoruz.

Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Madalyon Psikiyatri Merkezi

90 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı No:229 Kavaklıdere

Aykaç Diş Kliniği

150 metre uzaklıkta

Tunalı Hilmi Caddesi 105/5 Kavaklıdere

Bayındır Hastanesi Kavaklıdere

350 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere

Güven Hastanesi

370 metre uzaklıkta

Şimşek Sokak No:29 Kavaklıdere

Çankaya Hastanesi

380 metre uzaklıkta

Bülten Sokak No:44 Çankaya

Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi

390 metre uzaklıkta

İran Caddesi 13/10-11-12-13 Kavaklıdere

Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi

390 metre uzaklıkta

Bestekar Sokak No. 47 Kavaklıdere