Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi

Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi
Kurum Adı:Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:İran Caddesi 13/10-11-12-13 Kavaklıdere
Telefon:0 (312) 467-1954
39.90166332.861560

Kurum Hakkında

MEDLAB; günlük yaşamda en sık ihtiyaç duyulan tıbbi danışmanlık, sağlık kontrolu (check-up), tetkik, takip hizmetlerini veren bir sağlık kuruluşudur. Kişiye özel hizmet sunulmaktadır.

Medlab doktorlarına – uzmanlarına görüşme, danışma, tetkİk planlama, tanı, takip için başvurabilirsiniz. Sizi bilen, görüşebileceğiniz, danışabileceğiniz doktorlarınız olur. Yaşınıza, cinsiyetinize, ailesel ve kişisel risk faktörlerinize, istatistiklere göre tetkikleriniz - sağlık kontrolunuz (check-up) planlanır.

MEDLAB'da en sık istenen laboratuvar ve görüntüleme tetkikleri yapılmaktadır. Biyokimya, Mikrobiyoloji, Seroloji, Hematoloji, Rontgen, Ultrasonografi, Dijital Mamografi, Kemik Yoğunluğu.

Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi 5 üzerinden 1.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Medlab Laboratuvarları ve Görüntüleme Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Madalyon Psikiyatri Merkezi

310 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı No:229 Kavaklıdere

Aykaç Diş Kliniği

350 metre uzaklıkta

Tunalı Hilmi Caddesi 105/5 Kavaklıdere

Çankaya Hastanesi

370 metre uzaklıkta

Bülten Sokak No:44 Çankaya

Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

390 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı No:223

HRS Ankara Kadın Hastanesi

460 metre uzaklıkta

Güneş Sokak No:14 Kavaklıdere

İntegra Tıbbi Görüntüleme Merkezi

510 metre uzaklıkta

Tahran Caddesi No:38 Kavaklıdere