Özel Mersinli Tıp Merkezi

Özel Mersinli Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Mersinli Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:Fatih Cad. No:1/C Çamdibi Bornova
Telefon:0 (232) 461-1999
38.43973727.180510

Kurum Hakkında

Mersinli Özel Sağlık 1992 yılında İzmir Bornova'da açtığı poliklinik ile sağlık alanında verdiği hizmetlerini on altı yıl boyunca sürdürmüş, on binlerce kişiye nitelikli ve tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden hizmet etmiştir.

2008 yılından itibaren özellikli olarak Göğüs Hastalıkları alanında ayaktan teşhis ve tedavi hizmeti vermeye devam etmiş, hizmet verdiği Dal Merkezi’nde hizmet kalitesi, teknolojik altyapısı ve deneyimli kadrosu ile öncü bir kuruluş olmuştur.

2010 yılından itibaren arttırdığı branşlarıyla hizmet ağı genişleyen kurumumuz Bornova'daki merkezinde yenilenen fiziki yapısı ve işletme anlayışı ile Tıp Merkezi olarak kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Mersinli Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mersinli Tıp Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

M Hulusi Baysal · 26 Ağustos 2013

Bir dr. arkadaşımın tavsiyesi üzerine hastanenizden randevu aldım. Ertesi günü Psk.dr. *** ***'a çıktım. Hastalığımı anlattım. Başka dr.dan aldığım ilaçların ağır geldiğini ifade ettim. İlaçları söyledim. Bunların değiştirilip değiştirilemeyeceğini veya bırakılıp bırakılamayacağını sordum. Ben hastayım çare arıyorum. İfademde yanlış anlaşılacak bir şey mi gördü bilmiyorum bana sert sert bırakabilirsin. sonra da eliyle kapıyı göstererek çıkmamı istedi. Ben bir daha hangi cesaretle dr. çıkabilirim. Bir psk. dr. hastasının ruh durumunu anlaması gerekmez mi ?

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Mersinli Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Mersinli Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Mersinli Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Efes KBB Tıp Merkezi

180 metre uzaklıkta

Fatih Caddesi No:32 Mersinli

Ata Sağlık Hastanesi

420 metre uzaklıkta

Kazımdirik mahallesi 297 Sokak No:1

Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

620 metre uzaklıkta

1587/1 Sk. No:1/D Mersinli

Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi

640 metre uzaklıkta

Fatih Caddesi No:10 Çınarlı

Çınarlı Hastanesi

690 metre uzaklıkta

Mersinli Mah. Anadolu Cad. No:14 Çınarlı

Onkomer Özel Onkoloji Merkezi

830 metre uzaklıkta

Üniversite Caddesi No:71-A. Bornova