Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kurum Adı:Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Bestekar Sokak No. 47 Kavaklıdere
Telefon:0 (312) 467-3355
39.90795832.859605

Kurum Hakkında

Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi 1999 yılında faaliyetine başlamıştır. Ekim 2006 tarihinde şubesini açan merkezimiz Ankara Bestekar Sokak 45 ve 47 numarada hizmetini sürdürmektedir. Merkezimiz Manyetik Rezonans, Bilgisayarlı Tomografi ve Dijital röntgen cihazları ile hizmet vermektedir.

İnsana ve kaliteye önem veren hizmet anlayışı merkezimizin tüm çalışanları için en önemli çalışma prensibi olmuştur. Bu bilinçle bilimsel ve kaliteli hizmet konusunda yıllar içerisinde adından övgüyle söz ettirmeyi başarmıştır. Bu gün merkezimiz Siemens firmasının Türkiye’de tek referans merkezidir.

Merkezimizde tetkiklerin tamamı sahasında uzman doktorlar tarafından teknisyen eşliğinde yapılmakta olup raporlama yine aynı doktorlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Tüm incelemelerin görüntüleri dijital ortamda hekim ve hastaya verilmekte olup yine dijital ortamlarda saklanmaktadır.

Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bayındır Hastanesi Kavaklıdere

200 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere

Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi

260 metre uzaklıkta

Kennedy Cad. No:30/B Kavaklıdere

Dünyagöz Hastanesi Ankara

340 metre uzaklıkta

Tunus Caddesi No:28 Kavaklıdere

Aykaç Diş Kliniği

360 metre uzaklıkta

Tunalı Hilmi Caddesi 105/5 Kavaklıdere

Ankara Umut Hastanesi

370 metre uzaklıkta

Barbaros Mah. Büklüm Cad. No:72 Kavaklıdere

Işık Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

390 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı No:223