Özel SFY Diyaliz Merkezi

Özel SFY Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel SFY Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Birlik Mahallesi 17. Sok No:9
Telefon:0 (312) 496-5407
Web Sitesi:www.renmed.com.trHata Bildir
39.88335732.871215

Kurum Hakkında

Özel SFY Diyaliz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 7 Kasım 2006 tarihinde 06/25 sayı ile, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış olan SFY Diyaliz Merkezi; Ankara İli Çankaya İlçesi Birlik Mahallesi 17. Sok No:9 adresinde tesis edilmiş olup. SSK, Emekli Sandığı sözleşmeleri ile hasta tedavisine başlamıştır. SFY Diyaliz Merkezi bir RENMED Kuruluşudur.

Diyaliz solisyonlarının üretiminde Sektörde %40 paya sahip olan RENMED 1991 den beri Diyaliz Merkesi İşletmeciliği de yapmaktadır.

SFY Diyaliz Merkezi; Diyaliz alanındaki tecrübesi deneyimli uzman kodrosu ve en son teknoloji ile donatılmış merkezi ile Çankaya, Birlik Mahallesi, GOP. Kırk Konaklar, Yıldız, Oran, Seyran Bağları ve Büyük Esat gibi Diyaliz Merkezi bulunmayan semtlerin yanı sıra uzak semtlerede hizmet vermektedir. Hasta tercihinin öncelikte olması özgürlüğünün kısıtlanmaması kalite ve rekabet anlayışının bir yansıması olmaktadır. Hastanın yaşam kalitesini yükseltmek en önemli hedefi olan SFY Diyaliz Merkezi Transplantasyon merkezleri ile koordineli çalışmalarına da nakil olmaya müsait tüm hastaları ile devam etmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel SFY Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel SFY Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel SFY Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.8 / 5

Özel SFY Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 1.8 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi
Hastanemiz 22 yataklı lüks hasta odaları, 2 tam donanımlı ameliyathanesi, yoğun bakımları, tıbbi görüntüleme ve laboratuvar hizmetleri ile sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Çankaya Polikliniği
Özel Çankaya Polikliniği
888 metre uzaklıkta
Özel Çankaya Polikliniği, Ankara Çankaya ilçesinde Poliklinik olarak hizmet sunmaktadır.
Özel HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi
HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi olarak, alanında uzman kadromuzla, Plastik Cerrahi, Medikal Estetik, Saç Ekimi ve Terapi alanlarında, Ankara’da profesyonel hizmet vermekteyiz.
Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Nisan 2007'de hizmete açılan Özel Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, modern tıbbın gerektirdiği tüm fizik tedavi ve rehabilitasyon donanımı ve yeni tedavi yaklaşımları ile Ankara'nın en kapsamlı merkezleri arasındadır.
Özel Mim Hastanesi
Özel Mim Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Özel Mim Hastanesi, sağlık sektöründe Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından olmayı hedefleyerek Ankara Çankaya'da hizmetinizde.
Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi
Gismed İç Hastalıkları ve Gastroentroloji Merkezinde modern tıbbın kapsamındaki tanısal ve tedavi edici gastroenterolojik işlemler gerçekleştirilmektedir.
Özel Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi
Merkezimiz sadece kısırlık problemi çeken çiftlere değil aynı zamanda sağlıklı çocuk sahibi olma zorluğu taşıyan çiftlere de hizmet vermektedir.
Özel Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
2005 yılında Ankara’da kurulan Anatolia Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi, Kalite göstergeleri olan ISO 9001/2015 ve ISO 15189 sahibi olup, güçlü ekibi ve son teknoloji laboratuvarı ile Türkiye’nin sayılı tüp bebek merkezleri ara
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel SFY Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉