Özel SFY Diyaliz Merkezi

Özel SFY Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel SFY Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Birlik Mahallesi 17. Sok No:9
Telefon:0 (312) 496-5407
Web Sitesi:www.renmed.com.trHata Bildir
39.88335732.871215

Kurum Hakkında

7 Kasım 2006 tarihinde 06/25 sayı ile, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış olan SFY Diyaliz Merkezi; Ankara İli Çankaya İlçesi Birlik Mahallesi 17. Sok No:9 adresinde tesis edilmiş olup. SSK, Emekli Sandığı sözleşmeleri ile hasta tedavisine başlamıştır. SFY Diyaliz Merkezi bir RENMED Kuruluşudur.

Diyaliz solisyonlarının üretiminde Sektörde %40 paya sahip olan RENMED 1991 den beri Diyaliz Merkesi İşletmeciliği de yapmaktadır.

SFY Diyaliz Merkezi; Diyaliz alanındaki tecrübesi deneyimli uzman kodrosu ve en son teknoloji ile donatılmış merkezi ile Çankaya, Birlik Mahallesi, GOP. Kırk Konaklar, Yıldız, Oran, Seyran Bağları ve Büyük Esat gibi Diyaliz Merkezi bulunmayan semtlerin yanı sıra uzak semtlerede hizmet vermektedir. Hasta tercihinin öncelikte olması özgürlüğünün kısıtlanmaması kalite ve rekabet anlayışının bir yansıması olmaktadır. Hastanın yaşam kalitesini yükseltmek en önemli hedefi olan SFY Diyaliz Merkezi Transplantasyon merkezleri ile koordineli çalışmalarına da nakil olmaya müsait tüm hastaları ile devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel SFY Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel SFY Diyaliz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel SFY Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel SFY Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.8 / 5

Özel SFY Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 1.8 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel SFY Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çankaya Yaşam Hastanesi
80 metre uzaklıkta
Birlik Mh. Şehit Kurbani Akboğa Sk. No:26
Çankaya Polikliniği
890 metre uzaklıkta
Turhan Güneş Blv. 1. Cd. No:2/14 Yıldız
HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi
1 km. uzaklıkta
Kazım Özalp Mah. Uğur Mumcu cad. No:6 GOP
Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Prof.Dr. Aziz Sancar Cad. No:9
Mim Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Yıldızevler Mah. Şht. Mustafa Doğan Cad. No:57
Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Cinnah Cad. 110/3 Çankaya