Özel SFY Diyaliz Merkezi

Özel SFY Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel SFY Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Birlik Mahallesi 17. Sok No:9
Telefon:0 (312) 496-5407
39.88335732.871215

Kurum Hakkında

7 Kasım 2006 tarihinde 06/25 sayı ile, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış olan SFY Diyaliz Merkezi; Ankara İli Çankaya İlçesi Birlik Mahallesi 17. Sok No:9 adresinde tesis edilmiş olup. SSK, Emekli Sandığı sözleşmeleri ile hasta tedavisine başlamıştır. SFY Diyaliz Merkezi bir RENMED Kuruluşudur.

Diyaliz solisyonlarının üretiminde Sektörde %40 paya sahip olan RENMED 1991 den beri Diyaliz Merkesi İşletmeciliği de yapmaktadır.

SFY Diyaliz Merkezi; Diyaliz alanındaki tecrübesi deneyimli uzman kodrosu ve en son teknoloji ile donatılmış merkezi ile Çankaya, Birlik Mahallesi, GOP. Kırk Konaklar, Yıldız, Oran, Seyran Bağları ve Büyük Esat gibi Diyaliz Merkezi bulunmayan semtlerin yanı sıra uzak semtlerede hizmet vermektedir. Hasta tercihinin öncelikte olması özgürlüğünün kısıtlanmaması kalite ve rekabet anlayışının bir yansıması olmaktadır. Hastanın yaşam kalitesini yükseltmek en önemli hedefi olan SFY Diyaliz Merkezi Transplantasyon merkezleri ile koordineli çalışmalarına da nakil olmaya müsait tüm hastaları ile devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel SFY Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel SFY Diyaliz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel SFY Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel SFY Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel SFY Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 1.8 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel SFY Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çankaya Yaşam Hastanesi

80 metre uzaklıkta

Birlik Mh. Şehit Kurbani Akboğa Sk. No:26

Çankaya Polikliniği

890 metre uzaklıkta

Turhan Güneş Blv. 1. Cd. No:2/14 Yıldız

Mustafa Salih Görüntüleme Merkezi

920 metre uzaklıkta

Uğur Mumcu Caddesi No.18/4 Gaziosmanpaşa

HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi

1 km. uzaklıkta

Kazım Özalp Mah. Uğur Mumcu cad. No:6 GOP

Hiper-B Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Birlik Mah. 450. Cadde No:43/20

Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Abdullah Cevdet Sokak No:9