Özel Veni Vidi Çağ Hastanesi

Özel Veni Vidi Çağ Hastanesi
Kurum Adı:Özel Veni Vidi Çağ Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Meşrutiyet Cad. No:33 Kızılay
Web Sitesi:venividigrup.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
39.91880432.859904

Kurum Hakkında

Özel Veni Vidi Çağ Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

1997 yılından bu yana uzman hekim kadrosu ile halkımızın hizmetinde olan Özel Çağ Hastanesi 2008 yılı Nisan ayı itibarı ile Veni Vidi Sağlık Grubu bünyesine katılmıştır.

Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini birinci derecede önemseyen, Özel Çağ Hastanesi; 60 yatak kapasitesi, 4 ameliyathane, Yeni Doğan ve Erişkin Yoğun Bakım Üniteleri, 19 branşta polikliniği ve 24 saat açık acil servisi ile hizmet vermektedir.

Özel Veni Vidi Çağ Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Veni Vidi Çağ Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sudenaz Baş · 29 Ocak 2016

Telefon numarasına ulaşılamıyor

TC Hakan Tuncer · 27 Mayıs 2015

Erol Bayraktar hocama sonsuz sevgiler

Adviye Kutlu · 27 Nisan 2014

öncelikle Refik Taşöz hocam, harika bir insan, sonra çok mükemmel bir doktor, yıllar önce babamı ameliyat etti, sanki ailemizden biri, babamı gözümü kırpmadan hocama emanet edebilirim. Kardiyolog Ersin Sarıçam hocamı da Refik hocam sayesinde tanıdım, bir doktor hastasına bu kadar yakın olur, teşhis ve tedavisi de mükemmel, her iki doktoru da ısrarla tavsiye ediyorum, herkese acil şifalar.

Havva Erol · 2 Mart 2013

annem pazartesi günü orda bypass olucak.. hakkında hiç bir bilgim yok.. üsteki mesajlar az da olsa rahatlattı

Şefik Gündüz · 27 Aralık 2012

By-pass ameliyatı geçirdim. Çok başarılı geçti. Doktorlarım ve hemşerilere çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok ilgi görüldü. Yeniden çok teşekkür ederim. Mutlu yıllar.

Uğur Balat · 21 Temmuz 2012

2007de oğlum Arda Balat burda doğdu. Doktor ve hemşireler çok ilgililer.

Ramazan Özdemir · 30 Mayıs 2012

Bu hastanede bypass ameliyatı geçirdim, altı ayım oldu çok iyiyim. Tavsiyem buradan şaşmayın, personeli, hemşireleri ayrıca dr hocalarıma ayırt etmeksizin hepsine teşekkürler, sağ olun var olun

Ata Yousif · 6 Ocak 2012

Check-up fiyatlarını belirtseniz daha iyi olur.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Veni Vidi Çağ Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Veni Vidi Çağ Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 32 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Veni Vidi Çağ Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Era Göz Hastalıkları Merkezi

130 metre uzaklıkta

Doktor Mediha Erdem Sk. 53/A Kızılay

Özen Patoloji Laboratuvarı

150 metre uzaklıkta

Meşrutiyet Cd. Hatay Sk. Sabancı İşmerkezi N:4/1

İnkılap Özkaya Tıp Merkezi

300 metre uzaklıkta

İnkılap Sokak No:27 Kızılay

Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi

380 metre uzaklıkta

Meşrutiyet Mah. Kızılırmak Cad. 16/25A

Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği

620 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı 94/3-4 Kızılay

Özkaya Tıp Merkezi

660 metre uzaklıkta

Milli Müdafaa Caddesi No:16 Kızılay - Güvenpark Dolmuş Durakları Karşı

Akay Hastanesi

690 metre uzaklıkta

Akay Cad. Büklüm Sok No:4 Kavaklıdere