Özel Yeşilyurt Polikliniği

Özel Yeşilyurt Polikliniği
Kurum Adı:Özel Yeşilyurt Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Yeşilyurt Fener Caddesi No:1 Kat:2/1
Telefon:0 (212) 573-3187
Web Sitesi:www.yesilyurtpoliklinigi.comHata Bildir
40.9629928.834983

Kurum Hakkında

Polikliniğimiz 17 Kasım 1984 tarihinde, en ileri check-up (vücut tarama) tekniklerini halkımızın hizmetine sunmak düşüncesiyle kurulmuştur.

Misyonumuz 7 gün 24 saat, acil ilk yardım ve sağlık hizmetlerini, uzman kadromuz eşliğinde, etkin ve güvenilir bir şekilde toplumun her kesimine ulaştırılmasını sağlamaktır.

24 yıldır sizlere güvenilir sağlık hizmeti sunmak ve bunu sürekli olarak geliştirmek amacıyla, önce insan sloganıyla sürdürdüğümüz hizmetlerimize, yenilenen yüzümüzle devam etmekteyiz.

Polikliniğimizde modern tıbbın tüm imkanlarını uygulayan uzman hekim kadrosu, röntgen, laboratuar ve tedavi edici hizmetlerin yanı sıra her türlü koruyucu sağlık faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.

Bize gelemediğinizde, 7/24 saat açık polikliniğimiz uzman doktorlarımız, hemşirelerimiz, röntgen, mobil E.K.G ve tüm laboratuar hizmetlerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Özel Yeşilyurt Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Yeşilyurt Polikliniği, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Yeşilyurt Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Yeşilyurt Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Yeşilyurt Polikliniği 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Yeşilyurt Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Acıbadem International Hastanesi
420 metre uzaklıkta
Istanbul Caddesi No:82 Yeşilköy
Medical Art Kalp Damar Cerrahisi Merkezi
470 metre uzaklıkta
Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Caddesi No:25/1
Fertillife İstanbul Tüp Bebek Kliniği
3.1 km. uzaklıkta
Ataköy 7-8-9-10. Kısım Çobançeşme E-5, Üniversite Cd. No:20
Çamlık Hastanesi
3.2 km. uzaklıkta
Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad. No:46
Ataköy Hastanesi
3.3 km. uzaklıkta
Hürriyet Mah. Hürriyet Cad. No:1 Kültür Üniversitesi Yanı Bahçelievler
Dünyagöz Hastanesi Ataköy
3.4 km. uzaklıkta
Zeytinlik Mah. Sahilyolu Cad. No:18 Ataköy