Özen Patoloji Laboratuvarı

Özen Patoloji Laboratuvarı
Kurum Adı:Özen Patoloji Laboratuvarı
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Meşrutiyet Cd. Hatay Sk. Sabancı İşmerkezi N:4/1
Telefon:0 (312) 417-5357
39.91866732.858107

Kurum Hakkında

Özen Patoloji Laboratuvarı, uzun geçmişi ve tecrübeli kadrosu ile alanında teknolojinin en son ürünlerini kullanarak, hastalarına, laboratuvarlara ve hastanelere, doğru ve güvenilir patolojik tetkik hizmetleri vermeyi amaç edinmiştir. Özen Patoloji Laboratuvarı 2002 yılında Ankara'da Dr. Şinasi Yılmaz tarafından kurulmuş ve faaliyetine başlamıştır. Ankara ve Ankara dışı şehirlerdeki hastane ve muayenehanelere hizmet vermektedir.

Laboratuar içinde Histoloji ve Sitoloji Bölümü, Tıbbi Sekreterya, Kurumsal İlişkiler bölümü, Araçlı ve Yaya Kuryeler Bölümü, Mutfak ve Teknik İşler Destek Birimleri bulunmakta, Muhasebe ve Koordinasyon profesyonel bir yönetim ile işletilmektedir.

Tüm preparatlar ve bloklar arşivlenerek saklanmaktadır. Yıllık 25.000 vakadan oluşan arşive bilgisayar ortamı içerisinde ulaşılabilmektedir. Ayrıca Makroskopik ve Mikroskopik fotoğraflama ve dijital görüntüleme teknikleri ile imajların istenilen şekle getirilmesi sağlanmaktadır.

Özen Patoloji Laboratuvarı iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özen Patoloji Laboratuvarı, Ankara ili Çankaya ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özen Patoloji Laboratuvarı hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özen Patoloji Laboratuvarı ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özen Patoloji Laboratuvarı 5 üzerinden 2.0 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özen Patoloji Laboratuvarı Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İnkılap Özkaya Tıp Merkezi

220 metre uzaklıkta

İnkılap Sokak No:27 Kızılay

Era Göz Hastalıkları Merkezi

220 metre uzaklıkta

Doktor Mediha Erdem Sk. 53/A Kızılay

Veni Vidi Kocatepe Göz Merkezi

340 metre uzaklıkta

Meşrutiyet Mah. Kızılırmak Cad. 16/25A

Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği

510 metre uzaklıkta

Atatürk Bulvarı 94/3-4 Kızılay

Özkaya Tıp Merkezi

510 metre uzaklıkta

Milli Müdafaa Caddesi No:16 Kızılay - Güvenpark Dolmuş Durakları Karşı

Akay Hastanesi

660 metre uzaklıkta

Akay Cad. Büklüm Sok No:4 Kavaklıdere