Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi
Kurum Adı:Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Bakırköy
Adres:Fişekhane Cad. Sporcu Sokak. No:1/A
Telefon:0 (212) 570-7285
40.97804928.869371

Kurum Hakkında

Spektromar 1996 yılında radyolojik ileri tetkikler yapan bir merkez olarak bugünkü yerinde açılmıştır. Özel radyoloji kliniği olarak hizmet vermeyi yıllardır başarıyla sürdürmektedir.

Halen radyolojinin en yeni tetkiklerinden olan Multislice 64 BT cihazı ile Koroner Anjio dahil en modern tetkikleri yapabilmektedir. 1.5 Tesla Philips MR ile tüm manyetik rezonans görüntüleme tetkikleri yapılmaktadır. Klasik röntgen ve Mammografi tetkikleri artık dijitalize ve kompüterize edilmiş durumdadır. USG ve Doppler konusunda son derece tecrübeli uzmanlar çalışmakta olup en gelişmiş ultrasonografi cihazı olan Toshiba Aplio 400 ve Siemens ACUSON Anteres marka cihazlar kullanılmaktadır.

Bünyemizde bulunan Düzen Laboratuvarı Türkiye’nin en büyük laboratuvarlarından olup uluslararası sertifikaları bulunan akredite ve referans bir kuruluştur. Tüm biyokimyasal, hormonal, mikrobiyolojik ve genetik tetkikler Düzen Laboratuvar sisteminde yapılabilmektedir.

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dimpled Man · 19 Kasım 2020

Çok iyi bir yer ama çok aşırı pahalı en ufak işlemde uçuyorlar..

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dentistanbul Bakırköy Polikliniği

120 metre uzaklıkta

Zeytinlik Mah. Fişekhane cad. No:46 D:2

Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi

170 metre uzaklıkta

Zeytinlik Mah. Yakut Sok. No:19

Acıbadem Bakırköy Hastanesi

300 metre uzaklıkta

Halit Ziya Uşaklıgil Cd. No:1

Fizyorom FizikTedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

350 metre uzaklıkta

Zuhuratbaba Mh. Şükran Çiftliği Sk. No:29

Bakırköy Polikliniği

420 metre uzaklıkta

Ebuziya Cd. Eren İş Merkezi No:10/3

Dünyagöz Hastanesi Ataköy

520 metre uzaklıkta

Zeytinlik Mah. Sahilyolu Cad. No:18 Ataköy