Turgut Özal Üniversitesi Hoşdere Hastanesi

Turgut Özal Üniversitesi Hoşdere Hastanesi
Kurum Adı:Turgut Özal Üniversitesi Hoşdere Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Hoşdere Cd. No:145 - 147 Yukarı Ayrancı
Web Sitesi:hastane.turgutozal.edu.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
39.88773332.847107

Kurum Hakkında

Turgut Özal Üniversitesi Hoşdere Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne bağlı bir üniversite hastanesiyiz. Amacımız daha sağlıklı, daha üretken, daha verimli bir toplum için katkı sunmak, dünya değerinde bir tıp hizmeti üretmektir.

Kalite standartlarına tam uyumlu, en son ve en ileri teknolojiyi kullanan hastane altyapımız; hasta haklarına saygılı, gelişime yatkın, eğitimine ara vermeden devam eden profesörü, doçenti ile uzman doktoru, araştırma görevlisiyle, hemşiresi, hastabakıcısıyla tüm ekibimiz; olumlu eleştiriye açık, bilimsel metodlarla karar mekanizmalarını işleten Başhekimliğimizle sizlere iyinin de iyisini sunmak için vargücümüzle çalışıyoruz.

250'yi aşkın Uzman Doktorumuz ve toplamda 800'ü aşkın personelimizle Merkez Beştepe, Çankaya ve Demetevler olmak üzere 3 ayrı yerleşkede faaliyet gösteriyoruz. Türkiye'nin bütün illerindeki hastalarımız tarafından ve yurtdışından gelen misafirlerimizce tercih ediliyoruz. Biz de bu teveccühü karşılıksız bırakmıyor, hastalarımıza hem konaklama hem de hastane içi işlemlerde gerekli kolaylıkları sağlıyoruz.

Turgut Özal Üniversitesi Hoşdere Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Turgut Özal Üniversitesi Hoşdere Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Vahide Ertok
Vahide Ertok · 25 Ekim 2015

randevu almakta zorlanıyoruz hızlı hizmet yok telefonlarda

Sevin Kadioglu
Sevin Kadioglu · 12 Nisan 2015

Nöroloji bölümü neden bulunmuyor.

Turgut Özal Üniversitesi Hoşdere Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Turgut Özal Üniversitesi Hoşdere Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 23 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Turgut Özal Üniversitesi Hoşdere Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi
720 metre uzaklıkta
Cinnah Cd. 110/3 Çankaya
Du-Çe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
880 metre uzaklıkta
Abdullah Cevdet Sokak No:9
Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
980 metre uzaklıkta
Cinnah Cad. Mesnevi Sok. No:25/1 Çankaya
Anatolia Tüp Bebek Merkezi
1 km. uzaklıkta
Cinnah Caddesi No:54
Gen-Art Tüp Bebek Kadın Sağlığı ve Biyoteknoloji Merkezi
1 km. uzaklıkta
Cinnah Caddesi No: 47/A
Metropol Hipertansiyon Kliniği
1.1 km. uzaklıkta
Nisan Sok. No:7 Dikmen