Ankara Keçiören devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Keçiören ilçesinde 17 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Ankara İli Keçiören İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi, kuruluşu olan 1978 yılından bu yana meslek hastalıkları ve iş sağlığı alanlarında özelleşmiş hizmetler vermektedir.

Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi

2005 yılında hizmete giren Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Türkiye’nin en büyük ilçesi olan Keçiören ilçesinde hizmet veren Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir Eğitim ve Araştırma hastanesidir.

Özel Hastane
Etlik Lokman Hekim Hastanesi

Tüm branşlarda uzman hekim kadrosu, çağdaş ve profesyonel hizmet anlayışı ile her türlü teknolojik donanımı ile hizmet vermektedir.

Özel Keçiören Hastanesi

Özel Keçiören Hastanesi; Türkiye’de ve çevre ülkelerde tercih edilen, zamanında, kapsamlı, kaliteli, ekonomik sağlık hizmetleri sunan ve sağlık bilimlerinde uzmanlık eğitimi veren, araştırma yapan seçkin bir merkez olarak bilinmelidir.

Tıp Merkezi
Özel Keçiören Bilgi Tıp Merkezi

Özel Keçiören Bilgi Tıp Merkezi. cerrahi tıp merkezi statüsünde olup, merkezimizde 16 farklı dahili ve cerrahi branş ile hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Özel Ankara Deva Tıp Merkezi

2000 yılında Dr. Ali Akkaya tarafından Deva Polikliniği adı altında Etlik de hizmete açılmıştır. 2008 yılında Tıp Merkezine dönüşerek hizmetimizi daha da genişlettik.

Özel Sanatoryum Tıp Merkezi

Özel Sanatoryum Tıp Merkezi, 1990 Yılında özel sanatoryum polikliniği olarak özel sağlık hizmeti sunmak amacıyla Dr. Cahit Davras tarafından kurulmuştur.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 2008 yılında 15 Diş Hekimliği ünitesi 21 Diş hekimi ile halkımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, entegre sisteme geçmiş ve gece nöbeti sistemi uygulanarak 24 saat hizmet vermektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Sıla Keçiören Fizik Tedavi Merkezimizde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon içerikli tüm tıbbi cihaz ve donanımlar mevcuttur.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören

Dünyagöz Hastanesi Keçiören, modern binası, deneyimli medikal kadrosu, güler yüzlü personeli ile gözün tüm branşlarında, son teknoloji ürünü cihazlarla teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesinde kadın hastalıkları infertilite, tüpbebek ve onkoloji hastalıkları ile doğum alanlarında yatarak veya ayakta tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Çocuk Hastanesi
Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği

Uzman çocuk doktoru Orhan Pekuz tarafından kurulan Özel Subayevleri Çocuk Kliniği Ankara'da Kavacık Subayevleri semtinde çocuk sağlığı ve hastalıkları alanında hizmet vermektedir.

Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1953 yılında tüberküloz sanatoryumu olarak kurulmuş olan hastanemiz, 1978'de Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Merkezi haline gelmiştir.

Diyaliz Merkezi
Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi

Merkezimiz Ankara Keçiören semtinde 2007 yılında faaliyete geçmiştir. 16 kişilik eğitimli kadrosuyla ve en son teknolojik ürünlerle sağlık hizmeti sunmaktayız.

Özel FMC Keçiören Diyaliz Merkezi

Özel FMC Keçiören Diyaliz Merkezinde haftanın 6 günü 20 cihaz ve yatak kapasitesi ile hemodiyaliz ve ev hemodiyalizi hizmeti verilmektedir.

Poliklinik
Özel Fatih Polikliniği

Fatih Cd. 150/A adresinde Poliklinik olarak faaliyet göstermektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Ankara Hastaneleri

Polatlı’nın ilk ve tek özel diyaliz merkezi olan Hayat Diyaliz Merkezi açıldığı ilk günden itibaren ...

Merkezimiz 2009 yılında İnci Hiperbarik adıyla Kızılay'da hizmet vermeye başlamış ve 2011 yılında ad...

Özel Ankara Lina Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi olarak mahremiyete saygılı, yenilikleri takip eden k...

Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi yenilenmiş fiziki şartlar ve imkanlarla beraber h...

Yorum ve Şikayetler
Muhamet Eren · 17 Ekim 2016

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi
Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi gerçekten saygın vede çok iyi alaka gösteren bir hastane. ben de yattım orada ve ge...

Salih Cebeci · 22 Eylül 2016

Özel Fatih Polikliniği
Yukarıdaki görüşler son derece insaflı ben çocuğumu burada sünnet ettirdim, bin pişmanım neden mi? Sadece sağlıksın olsa...

Bekir Erdoğan · 17 Ağustos 2016

Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi
Çocuk genel muayenesi 1 yazan yere bakan doktorun ismini bilmiyorum ama en kısan zamanda ögrenip şikayet edecem. 1 hafta...

Habip Yağmur · 11 Ağustos 2016

Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği
Gittiğimiz her zaman yardımcı oldular oğlumun sünnetini de Orhan beye yaptırdık memnun kaldık herkese teşekkürler...