Ankara Keçiören devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Keçiören ilçesinde 26 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

Ankara İli Keçiören İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Devlet Hastanesi
Ankara Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Gülhane Askeri Tıp Akademisi, 26.08.2016 tarihi itibariyle Ankara 1. Bölge Kamu Hastaneleri Birliği bünyesinde Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi

2005 yılında hizmete giren Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Türkiye’nin en büyük ilçesi olan Keçiören ilçesinde hizmet veren Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir Eğitim ve Araştırma hastanesidir.

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi, kuruluşu olan 1978 yılından bu yana meslek hastalıkları ve iş sağlığı alanlarında özelleşmiş hizmetler vermektedir.

Özel Hastane
Etlik Lokman Hekim Hastanesi

Tüm branşlarda uzman hekim kadrosu, çağdaş ve profesyonel hizmet anlayışı ile her türlü teknolojik donanımı ile hizmet vermektedir.

Özel Keçiören Hastanesi

Özel Keçiören Hastanesi; Türkiye’de ve çevre ülkelerde tercih edilen, zamanında, kapsamlı, kaliteli, ekonomik sağlık hizmetleri sunan ve sağlık bilimlerinde uzmanlık eğitimi veren, araştırma yapan seçkin bir merkez olarak bilinmelidir.

Tıp Merkezi
Özel Hayat Cerrahi Tıp Merkezi

Keçiören Hayat Cerrahi Tıp Merkezi; 16 uzman doktor ve 35 personeli ile 2500 metrekarelik alanda ayaktan sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Ankara Deva Tıp Merkezi

2000 yılında Dr. Ali Akkaya tarafından Deva Polikliniği adı altında Etlik de hizmete açılmıştır. 2008 yılında Tıp Merkezine dönüşerek hizmetimizi daha da genişlettik.

Özel Arif Aybar Tıp Merkezi

Özel Arif Aybar Tıp Merkezinde dahiliye, kadın hastalıkları ve doğum, üroloji, çocuk sağlığı Ve hastalıkları, radyoloji, genel cerrahi ve acil branşlarında hizmet verilmektedir.

Özel Bağlum Tıp Merkezi

Özel Bağlum Tıp Merkezi, Bağlum bulvarı üzerinde bulunan yeni binasında birçok farklı branşta hizmet vermektedir.

Özel Sanatoryum Tıp Merkezi

Özel Sanatoryum Tıp Merkezi, 1990 Yılında özel sanatoryum polikliniği olarak özel sağlık hizmeti sunmak amacıyla Dr. Cahit Davras tarafından kurulmuştur.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, entegre sisteme geçmiş ve gece nöbeti sistemi uygulanarak 24 saat hizmet vermektedir.

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 2008 yılında 15 Diş Hekimliği ünitesi 21 Diş hekimi ile halkımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Sıla Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Sıla Keçiören Fizik Tedavi Merkezimizde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon içerikli tüm tıbbi cihaz ve donanımlar mevcuttur.

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi çağdaş anlayışla oluşturulmuş ekibi ve modern fizik tedavi cihazlarıyla uzmanlığındaki tüm problemlerde tedavi ve koruyucu egzersiz programlarını başarıyla uygulamaktadır.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi

Merkezimizde tam teşekküllü ameliyathane, 6 adet muayene odası, Argon lazer, Yag lazer, OCT, Bilgisayarlı Görme Alanı, Pakimetri, FFA cihazlarıyla da hizmet vermekteyiz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Keçiören

Dünyagöz Hastanesi Keçiören, modern binası, deneyimli medikal kadrosu, güler yüzlü personeli ile gözün tüm branşlarında, son teknoloji ürünü cihazlarla teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesinde kadın hastalıkları infertilite, tüpbebek ve onkoloji hastalıkları ile doğum alanlarında yatarak veya ayakta tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Çocuk Hastanesi
Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

Özel Akbak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezinde sadece çocuk hastalıkları ve acil branşlarında hizmet verilmektedir.

Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği

Uzman çocuk doktoru Orhan Pekuz tarafından kurulan Özel Subayevleri Çocuk Kliniği Ankara'da Kavacık Subayevleri semtinde çocuk sağlığı ve hastalıkları alanında hizmet vermektedir.

Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1953 yılında tüberküloz sanatoryumu olarak kurulmuş olan hastanemiz, 1978'de Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Merkezi haline gelmiştir.

Diyaliz Merkezi
Özel Diyatek Diyaliz Merkezi

Basınevleri Mah. Selçuklu Cad. No:11/13 adresinde Diyaliz Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Özel RFM Ankara Diyaliz Merkezi

2003 yılında Altınpark karşısında, Protokol yolu üzerinde hizmete açılan binamız, standartlara uygun üst düzey teknolojilerin kullanıldığı diyaiz merkezi olarak planlanmıştır.

Özel Nefrotek Diyaliz Merkezi

Merkezimiz Ankara Keçiören semtinde 2007 yılında faaliyete geçmiştir. 16 kişilik eğitimli kadrosuyla ve en son teknolojik ürünlerle sağlık hizmeti sunmaktayız.

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezi

Özel Etlik Ankara Diyaliz Merkezimiz, en son teknoloji ile donatılmıştır. Etlik merkezde bulunan ünitemiz haftada altı gün, günde üç seans kesintisiz diyaliz hizmeti sunmaktadır.

Özel FMC Keçiören Diyaliz Merkezi

Özel FMC Keçiören Diyaliz Merkezinde haftanın 6 günü 20 cihaz ve yatak kapasitesi ile hemodiyaliz ve ev hemodiyalizi hizmeti verilmektedir.

Poliklinik
Özel Fatih Polikliniği

Fatih Cd. 150/A adresinde Poliklinik olarak faaliyet göstermektedir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Keçiören Hastaneleri

Basınevleri Mah. Selçuklu Cad. No:11/13
Diyaliz Merkezi

Özel FMC Keçiören Diyaliz Merkezinde haftanın 6 günü 20 cihaz ve yatak kapasitesi ile hemodiyaliz ve...

2003 yılında Altınpark karşısında, Protokol yolu üzerinde hizmete açılan binamız, standartlara uygun...

Yorum ve Şikayetler
Kemal Çetin · 16 Nisan 2020

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Ben daha önce Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde genel anestezi ile dişlerimi çektirmiştim, tekrar genel anestezi...

Yahya Berat Alpay · 29 Ağustos 2019

Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Telefon cevap vermiyor. sonra meşgule düşüyor. neden acaba...

Buket Saygın · 11 Mayıs 2019

Özel Fatih Polikliniği
Yorumları okuduğumda korktum biraz tedirgin gittim 4 aylık bebeğimi sünnet yaptırdım ama çok memnun kaldım çalışanlarınd...

Mehmet Yağmurcukardeş · 26 Şubat 2019

Özel Ankasu Göz Hastalıkları Merkezi
Tek kelimeyle mükemmel bir yer...