Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Zümrütevler Mah. Manolya Sok. No:5
Telefon:0 (216) 349-6655
Web Sitesi:www.kadikoydiyaliz.com.trHata Bildir
40.92783729.150643

Kurum Hakkında

Nisan 2004 tarihinde 5+1 makine kapasitesi ile Kadıköy - Ziberbey'deki ilk binasında hizmete girmiş olan Kadıköy Diyaliz Merkezi, 2007 yılı itibariyle 10+2 kapasiteye ulaşmıştır. Bugün Maltepe'de yeni binasında hizmetlerine devam eden merkezimiz; 100 yatak kapasitesi, 1 diyaliz hekimi, 1 nefrolog, 1 diyetisyen, 6 hemşire ile hastalarına sağlık dağıtmaya devam etmektedir.

Merkezimizde, Hepatit B ve C pozitif hastalarımız ayrı odalarda ve makinelerde tedavi görmektedir. Diyaliz hizmetimizde İsveç yapımı Gambro ve İtalyan yapımı Belco markalı makineler kullanılmaktadır.

Hastalarımızın Kadıköy Diyaliz Merkezi'ne ulaşımları özel nakil araçlarımızla sağlanmaktadır. Yürüme güçlüğü çeken hastalarımız evlerinden tekerlekli sandalye ile alınmakta ve hasta nakil aracımızla merkezimize getirilmekte ve sonrasında aynı şekilde evlerine ulaştırılmaktadırlar.

Hastalarımızın tedavileri, klinik durumlarına uygun tıbbi malzeme ile devam ettirilmektedir. Farklı merkezlerden gelen misafirlerimiz daha önce tedavi gördüğü merkezde kullanmakta olduğu diyalizör ile tedavisine devam edebilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kadıköy Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Maltepe Diyaliz Merkezi
460 metre uzaklıkta
Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evren İş Merkezi No:18
İstanbul Onkoloji Hastanesi
630 metre uzaklıkta
Cevizli Mah. Toros Cad. No:86
Avrasya Taş Kırma Merkezi
650 metre uzaklıkta
Cevizli Mah. Talatpaşa Cad. No:75 B2 Blok
Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Zümrütevler Mah. Mercan Sok. No:37
Mehmet Toprak Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:547
Dent Akademi Ağız ve Diş Polikliniği
1.3 km. uzaklıkta
Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi No:122