Özel Olgumed Polikliniği

Özel Olgumed Polikliniği
Kurum Adı:Özel Olgumed Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Doğu Mh. 23 Nisan Cd. Dere Sok. No.21
Telefon:0 (216) 354-9884
40.87805629.235826

Kurum Hakkında

Kliniğimizde kullandığımız Fraksiyonel Lazer 2940 nm dalga boyutunda Er: YAG lazerdir. Bu lazer ışığı, ciltteki su tarafından emilerek çok hızlı bir şekilde ciltteki suyu ve dolayısıyla dokuyu buharlaştırarak etki eder. Bu etki sayesinde ciltteki problemli dokuya (benler, kırışıklıklar, çatlaklar, sivilce izleri, yara izleri gibi) etki eder. Fraksiyonel başlık sayesinde tedavi sırasında ciltte pek çok sağlam cilt odacığı kalır. Böylece kişi 2 gün içinde iş ve sosyal hayatına geri döner. Ciltte oluşan çok küçük noktacıklar şeklindeki kabuklanmalar, evde geçen 2 günden sonra soyulmaya başlar 3. günden itibaren alttan çıkan taze yenilenmiş, parlak cilt kendini gösterir.

Özel Olgumed Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Olgumed Polikliniği, İstanbul ili Pendik ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Olgumed Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Olgumed Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Olgumed Polikliniği 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Olgumed Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

20 metre uzaklıkta

Doğu Mah. Lokman Hekim Cad. No.23

Pendik Şifa Tıp Merkezi

50 metre uzaklıkta

Doğu Mah. Ortanca Sok.No:66/3

Pendik Anadolu Tıp Merkezi

60 metre uzaklıkta

Doğu Mh. Ortanca Sokak No:73

Pendik Yaşam Tıp Merkezi

90 metre uzaklıkta

Hatboyu Cad. Lokman Hekim Sok. No:15/A

Dünyagöz Hastanesi Pendik

100 metre uzaklıkta

Doğu Mah. Ortanca Cad. No:79

Remedy Hospital

130 metre uzaklıkta

Doğu Mah. Papatya Sok. No:15