Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi

Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Doğu Mh. Ortanca Sokak No:73
Telefon:0 (216) 483-0045
40.87846129.235365

Kurum Hakkında

Pendik merkezinde kurulmuş olan tıp merkezimiz, insanlara hizmet etmek bilinciyle bir çok branşta, halkımıza nitelikli ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. Hasta ve yakınlarının memnuniyetini en iyi şekilde gerçekleştirme ve hizmette sürekli yüksek standartlara erişme arzusuyla sağlıklı bir yaşamı insanlara sunmayı ilke edinmiştir.

Tıp Merkezinde bulunan branşlar dışında Check Up, Laboratuar, Lazer Epilasyon, Renkli Doppler, Röntgen ve Ultrasonografi hizmetleri de sunulmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil

Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Akyol · 3 Temmuz 2012

Dahiliye Uzmanı Erdal Bey, Röntgen mütehassısı Mehmet Bey ve Göz servisi çok iyi. Ancak mekan hala çok eski. Acilen tadilat ve yenileme gerekiyor. Dr. Hüdai Bey biraz masraf yapmaya ne dersiniz?

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 32 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Pendik Şifa Tıp Merkezi

20 metre uzaklıkta

Doğu Mah. Ortanca Sok.No:66/3

Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

50 metre uzaklıkta

Doğu Mah. Lokman Hekim Cad. No.23

Pendik Yaşam Tıp Merkezi

50 metre uzaklıkta

Hatboyu Cad. Lokman Hekim Sok. No:15/A

Olgumed Polikliniği

60 metre uzaklıkta

Doğu Mh. 23 Nisan Cd. Dere Sok. No.21

Dünyagöz Hastanesi Pendik

100 metre uzaklıkta

Doğu Mah. Ortanca Cad. No:79

Remedy Hospital

140 metre uzaklıkta

Doğu Mah. Papatya Sok. No:15