Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi

Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Doğu Mh. Ortanca Sok. No:73
Web Sitesi:www.anadolutipmerkezi.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.87846129.235365

Kurum Hakkında

Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Pendik merkezinde kurulmuş olan tıp merkezimiz, insanlara hizmet etmek bilinciyle bir çok branşta, halkımıza nitelikli ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. Hasta ve yakınlarının memnuniyetini en iyi şekilde gerçekleştirme ve hizmette sürekli yüksek standartlara erişme arzusuyla sağlıklı bir yaşamı insanlara sunmayı ilke edinmiştir.

Tıp Merkezinde bulunan branşlar dışında Check Up, Laboratuar, Lazer Epilasyon, Renkli Doppler, Röntgen ve Ultrasonografi hizmetleri de sunulmaktadır.

Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Akyol
★★★
Dahiliye Uzmanı Erdal Bey, Röntgen mütehassısı Mehmet Bey ve Göz servisi çok iyi. Ancak mekan hala çok eski. Acilen tadilat ve yenileme gerekiyor. Dr. Hüdai Bey biraz masraf yapmaya ne dersiniz?

Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 34 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Pendik Şifa Tıp Merkezi
20 metre uzaklıkta
Doğu Mah. Ortanca Sok.No:66/3
Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
50 metre uzaklıkta
Doğu Mah. Lokman Hekim Cad. No.23
Pendik Yaşam Tıp Merkezi
50 metre uzaklıkta
Hatboyu Cad. Lokman Hekim Sok. No:15/A
Dünyagöz Hastanesi Pendik
100 metre uzaklıkta
Doğu Mah. Ortanca Cad. No:79
Pendik Baypark Hastanesi
140 metre uzaklıkta
Doğu Mah. Papatya Sok. No:15
Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
210 metre uzaklıkta
Doğu Mahallesi Sadık Sokak No:3