Özel Tash Üroloji Merkezi

Özel Tash Üroloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Tash Üroloji Merkezi
Kategori:Üroloji Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Maltepe
Adres:Cevizli Mah. Toros Cad. No:86
Web Sitesi:www.tashuroloji.net
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.92272329.153226

Kurum Hakkında

Özel Tash Üroloji Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

TASH Üroloji Merkezi, 2006 yılından bu yana ESWL Ünitesi ile hizmet vermektedir. Kurulduğu yıldan bu yana 18000 hasta sayısı üzerinde tedavi gerçekleştirmiş bir ünitedir. Tecrübeli idari ve teknik kadrosu ile etik kurallar çerçevesinde ve hasta haklarından ödün vermeden hizmet vermektedir.

Sağlık bakım hizmetleri, tüm dünyada "sürekli iyileştirme" temel alınarak yeni standartların, modellerin ve yöntemlerin hayata geçirildiği önemli bir sektördür. TASH Üroloji Merkezi’nde çağdaş işletim ve hizmet standartlarını yakalamak ve hatta daha fazlasını gerçekleştirerek mükemmel hizmeti sunmak ana hedeftir.

TASH Üroloji Merkezi’nde sürekli iyileştirme, kalite yönetiminin vazgeçilmez unsurudur. Toplam Kalite Yönetimi ışığında oluşturduğumuz kalite sistemimizin en önemli hedefi etkin kaynak kullanımı ve işin ilk seferde doğru olarak yapılmasıdır.

Özel Tash Üroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Tash Üroloji Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde Üroloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Tash Üroloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Tash Üroloji Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Tash Üroloji Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Tash Üroloji Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İstanbul Onkoloji Hastanesi

20 metre uzaklıkta

Cevizli Mah. Toros Cad. No:86

Avrasya Taş Kırma Merkezi

60 metre uzaklıkta

Cevizli Mah. Talatpaşa Cad. No:75 B2 Blok

Maltepe Diyaliz Merkezi

300 metre uzaklıkta

Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evren İş Merkezi No:18

Kadıköy Diyaliz Merkezi

610 metre uzaklıkta

Zümrütevler Mah. Manolya Sok. No:5

Mehmet Toprak Hastanesi

910 metre uzaklıkta

Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:547

Anadolu Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Bağdat Caddesi No:613 Cevizli