Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Pendik
Adres:Güzelyalı Mah. İnönü Cad. No:40
Telefon:0 (216) 494-5659
40.85872229.286045

Kurum Hakkında

TürkMed olarak şu an için toplam 4 merkezimizde; 81 çalışanımız ve 90+10 cihazımızla; kronik böbrek yetmezliğinden muzdarip 350 hastamıza, yılda yaklaşık 40.000 seans hemodiyaliz ve düzenli SAPD tedavisi sunmaktayız. Merkezlerimiz SSK, Bağkur, Emekli Sandığı ile anlaşmalı olup, herhangi ek ücret talep edilmemektedir.

Merkezimizdeki tedaviniz için gerekli saf su; ön arıtma sistemiyle beraber işleyen Reverse Osmose Su Arıtma Sistemleri ile üretilmektedir. Hekimlerimiz tarafından gerekli görülen tüm tahlilleriniz; merkezimizde yapılacaktır. Tahlil sonuçlarınızın gerektirdiği tüm tıbbi tedavi tarafımızdan gerçekleştirilecektir.

Amacımız bölgemizdeki diyaliz tedavilerin de tercih edilen sağlık kuruluşu olmak için; gereksinimleri göz önüne alınan, kişisel gelişmeleri desteklenen, güler yüzlü, araştırmacı ve konusunda uzman kadromuzla; ayrım gözetmeksizin tüm konuklarımızın şikayet ve dileklerini önceliğimiz kabul ederek, yaşam kalitelerini, kalite yönetim sistemi şartlarında; sürekli iyileştirme prensibi ve çevre bilinciyle sunmaktır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Okan Üniversitesi Tuzla Diş Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Aydıntepe Mh. Prf.Dr. Necmettin Erbakan Cd. N:2

Tuzla Gisbir Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Evliya Çelebi Mah. Sahil Yolu No:2

Okan Üniversitesi Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

İçmeler Mh. Aydınlı Yolu Cd. Aydemir Sk. No:2

Boğaziçi Diyaliz Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Kaynarca Mah. Sahil Bulvarı No:49

Tuzla Devlet Hastanesi

2.2 km. uzaklıkta

İçmeler Mah. D 100 Karayolu Cad. No:26

Cihan Tıp Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

Çamçeşme Mah. Marmara Cad. Kültür Sok. No:2 Kaynarca