İstanbul Pendik devlet hastaneleri ve özel hastaneler randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Rehberimizde Pendik ilçesinde 32 sağlık kurumu kayıtlı bulunmaktadır.

İstanbul İli Pendik İlçesi Sağlık Kurumları Listesi

Üniversite Hastanesi
Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

TC Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bilimsel araştırmalara yön veren ve yenilikleri ilk uygulayan genç, dinamik öğretim üyesi kadrosuyla hizmet vermektedir.

Devlet Hastanesi
Pendik Devlet Hastanesi

Pendik Devlet Hastanesi Merkez poliklinikleri, İstasyon poliklinikleri, Kaynarca poliklinikleri, Sapanbağları Poliklinikleri ve Kurtköy Poliklinikleri olmak üzere 5 lokasyondan oluşmaktadır.

Özel Hastane
Özel Adatıp Kurtköy Hastanesi

Adatıp Hastanesi, İstanbul'da da 25.000 metrekarelik kapalı alan üzerinde, Kurtköy'de faaliyete başlamış, sağlık sektöründe öncü, yeni hizmet birimleri açmada girişimci, acil hizmetlerde hızlı, teşhis ve tedavide başarılı bir yol alarak ilerlemeyi ilke edinmiştir.

Özel Pendik Bölge Hastanesi

Bölge Sağlık Grubunun üçüncüsü olan Pendik Bölge Hastanesinde 100 hasta odası, 23 yataklı Yoğun Bakım Üniteleri, 6 Acil Gözlem yatağı, tam donanımlı 4 ameliyathane, 2 doğumhane, modern bir anjiyografi ünitesi bulunmaktadır.

Özel Pendik Yüzyıl Hastanesi

Yüzyıl Hastanesi 1996 yılında Kocaeli Gebze’de hizmet vermeye başlamış olup, 2013 yılında İstanbul Pendik’te yer alan ikinci hastanesini bünyesine katmıştır.

Özel Emsey Hastanesi

Emsey Hospital, İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy'de 191 yatak kapasitesiyle uluslar arası standart ve kalitede hizmet vermektedir.

Özel Pendik Şifa Hastanesi

Modern teknoloji ve çağdaş tıptan yararlanarak hastalarına en iyi hizmeti sunmakta olan Pendik Şifa Hastanesi 1995 yılında kurulmuştur.

Özel Remedy Hospital

Özel Remedy Hospital Pendik Sahil yoluna paralel, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika ve Kadıköy'e 20 dakika mesafededir.

Özel Kurtköy Ersoy Hastanesi

Kurtköy Ersoy Hastanesi hasta güvenliği ve konforu düşünülerek dizayn edilmiş hasta odaları, genel yoğun bakım, cerrahi yoğun bakım, koroner yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım, doğumhanesi ile 67 yatak kapasitesine sahiptir.

Özel Pendik Hospital

Kurulduğu günden itibaren en kaliteli sağlık hizmetlerni sunmayı amaç edinen Özel Pendik Hospital hastalarının tüm isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsemiştir.

Tıp Merkezi
Özel Cihan Tıp Merkezi

1994 yılında İstanbul'un Anadolu Yakası Pendik ilçesinde Cihan Polikliniği adı altında kurulmuş olup daha sonra tıp merkezine dönüştürülerek 16 yıldır hizmet sunmaktadır.

Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi

Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi bünyesinde barındırdğı 17 Klinik servisi ve uzman doktor kadrosu ile gerekli tıbbi özenin gösterildiği, teşhis ve tedavi kapsamı için gerekli her türlü müdahalenin yapıldığı, hijyenin ön planda tutulduğu çalışma koşullarında hizmet vermektedir.

Özel Kurtköy Tıp Merkezi

Kurtköy Mah. Ankara Cad. No:137 adresinde Tıp Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi

Pendik merkezinde bulunan Özel Pendik Anadolu Tıp Merkezi, insanlara hizmet etmek bilinciyle bir çok branşta, halkımıza nitelikli ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur.

Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi

Yaşam Tıp Merkezi 1996 yılından beri Pendik İstanbul da faaliyet göstermektedir. Kuruluşumuzdan bu yana insanlarımızın en iyi hizmeti alması gerektiğine inanarak çalışmalarımıza başlamış ve bu inançlada devam etmekteyiz.

Özel Asya Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz, uzman hekimlerimiz ve fizyoterapistlerimiz, son jenerasyon cihazlarımız ve modern Tıp Merkezimiz ile sizleri bekliyoruz.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Pendik Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Pendik Şifa Hastanesi yanında kendi binasında 2010 yılında hizmete açılmıştır.

Özel Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Pendiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin tren ve minibus ulaşım ağı ve çok merkezi bir konumda olması, hastalarımızın oldukça uzak semtlerden dahi, bizden hizmet alabilme olanaklarını kolaylaştırmaktadır.

Hospitadent Pendik

2011 yılının başında 1800 m2'ye sahip binasında hizmet vermeye başlayan Pendik Hospitadent 11 adet üniti ve ameliyathanesi 7 gün 24 saat ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermektedir.

Özel Dentolya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Dentolya olarak güler yüzlü, kaliteli ve sürekli gelişmeyi hedefleyen, fonksiyonel, estetik ve tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmeti sunuyoruz.

Özel Bembeyaz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Ankara Cad. Dr. Gürol Başaran Sok. D. Blok No:1/14 Kurtköy adresinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi; 2007 yılının ocak ayından itibaren hastalarımıza hizmet vermektedir.

Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Sistem Göz Hastalıkları Merkezi

Ayaktan teşhis ve tedavi merkezi olan Sistem Göz Tıp Merkezinde göz hastalıkları ile ilgili tüm tetkik ve tedaviler yapılmaktadır.

Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi

Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi olarak göz lazer tedavileri, katarakt cerrahisi, göz kapağı cerrahisi ve genel göz hastalıkları alanlarında hizmet vermekteyiz.

Özel Dünyagöz Hastanesi Pendik

Göz tedavilerinde son teknoloji cihazlar ve en gelişmiş tedavi yöntemleriyle hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Pendik'te açılan merkezinde hizmetlerine devam etmektedir.

Özel Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi

Özel Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezine ülkemizin her yöresinden çok sayıda hastamız ulaştığı gibi, yurt dışından yabancı hasta başvurusu da artarak devam etmektedir.

Diyaliz Merkezi
Özel Uğur Diyaliz Merkezi

Uğur Diyaliz Merkezi Pendik Köprüsüne 500 metre mesafede E-5 üzeri Yan yolda etrafı açık, manzaralı, ufku geniş, son deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiş güvenli, tamamı diyaliz merkezine ait bir binada hizmet vermektedir.

Özel Boğaziçi Diyaliz Merkezi

Toplam 7 kattan oluşan binamız, 4 katta toplam 20 makine -kapasitemiz 40 makinedir- ile diyaliz hizmeti vermektedir.

Özel Kurtköy Diyaliz Merkezi

1997 yılında hizmete başlayan Küçükyalı Diyaliz Merkezi daha sonra 1999 yılında Zeytinburnu Damla Diyaliz Merkezi ile son olarak da Kurtköy'de yılların verdiği tecrübe ile hizmetinize başladık.

Özel TürkMed Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi

Özel Pendik Tuzla Diyaliz Merkezi, TürkMed bünyesinde Güzelyalı Mahallesinde faaliyet göstermektedir.

Özel Kahraman Diyaliz Merkezi

Özel Kahraman Diyaliz Merkezinde 24+2 cihazla bikarbonatli hemodiyaliz hizmeti verilmektedir.

Poliklinik
Özel Olgumed Polikliniği

Özel Pendik Olgumed Polikliniği; cilt bakımı, botox, saç tedavileri, lazer epilasyon ve bölgesel incelme gibi hizmetler sunmaktadır.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Pendik Hastaneleri

Tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz, uzman hekimlerimiz ve fizyoterapistlerimiz, son jenerasyon ci...

TC Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bilimsel araştırmalara yön v...

Özel Veni Vidi Pendik Göz Merkezi olarak göz lazer tedavileri, katarakt cerrahisi, göz kapağı cerrah...

Yorum ve Şikayetler
Tülay Balık · 23 Mart 2018

Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi
Ben pek hoşgörü göremedim nedense personel adeta gülümsemeyi unutmuş.Diş hekiminin gereksiz iğneleyici konuşması çok rah...

Bekir Yıldırım · 8 Şubat 2018

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
çocuk endokrinden 24 saat aradığımız halde düşüremiyoruz düşünce de randevular doldu deniliyor...

Halil Ibrahim Titiz · 10 Ocak 2018

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastaneyi aradım sağlık kurulu raporu almak istiyorum randevu almam gereklimi diye sordum kimliğinle direk gelip başvura...

Eda Külahli Kula · 12 Ekim 2017

Özel Pendik Yüzyıl Hastanesi
Ben ilk doğumumu burada yaptım ilgi alaka hijyen herşey harikaydı memnun kaldım kısmetse ikinci doğumumu da burada yapac...